• Anasayfa
  • Mobil
  • ASUS Zenfone 7'nin Kanlı Canlı Fotoğrafları Ortaya Çıktı

ASUS Zenfone 7'nin Kanlı Canlı Fotoğrafları Ortaya Çıktı

24
8
3
2
1
Tayvan merkezli teknoloji devi ASUS'un bu ay içerisinde çıkaracağı yeni telefonu ASUS Zefone 7'nin fotoğrafları ortaya çıktı. Bu fotoğraflarla birlikte cihazın tasarım özelliklerinin bazıları da belli olmuş oldu.

ASUS, Zenfone 7 ailesinin üyeleri ASUS Zenfone 7 ve ASUS Zenfone 7 Pro'yu 26 Ağustos tarihinde çıkaracak. Ancak telefonların çıkmasına çok az bir süre kalan teknik özellikleri ortaya çıkmıştı.

Donanım özellikleri ortaya çıkan bu cihazlardan ASUS Zenfone 7'nin kanlı canlı fotoğrafları ortaya çıktı. Peki, bu fotoğraflar üzerinden Zenfone 7 ile ilgili neler söylenebilir, cihazın tasarımına dair hangi detaylar ortaya çıkmış gelin hep birlikte bakalım.

ASUS Zenfone 7'nin ortaya çıkan fotoğrafları

asus zenfone 7 kamera, asus zenfone 7 arka, asus zenfone 7 şarj aleti

Önceli ASUS Zenfone 6'ya göre bazı tasarımsal değişiklikler barındıran Zenfone 7'de ilk dikkat çeken nokta, Zenfone 6'da da bulunan 'flip' kamera tasarımı oluyor. Bu kamera yuvası, 3 kameraya ve 1 LED flaşa ev sahipliği yapıyor. Telefonun camdan olduğu tahmin edilen arka tarafında marka isminin dikey bir şekilde konumlandırıldığı görülüyor.

asus zenfone 7 kamera, asus zenfone 7 arka

Fotoğrafların bir tanesinde şarj cihazı görülüyor ki bu da kutudan şarj aletiyle birlikte çıkacağı anlamına geliyor. Ayrıca şarj aletinin yanında USB Type-C kablosu da görülüyor. Ne yazık ki telefonun ön tarafıyla ilgili bilgi verebilecek bir fotoğraf bulunmuyor.

asus zenfone 7 kutu

Teknik özellikler tarafına baktığımızda Zenfone 7'nin sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden gücünü alacağı iddia ediliyor. AMOLED panele sahip olan telefonda 60 Hz ekran tazeleme hızı desteği yer alıyor. Ayrıca hem Zenfone 7'de hem de Pro varyantında yüksek kalitede görüntü sunan HDR10+ sertifikası bulunuyor. Ayrıca cihaz kutudan Android 10 işletim sistemiyle birlikte çıkacak.

Şu an için ASUS Zenfone 7 ile ilgili bilinenler bundan ibaret. Ancak telefonun çıkışına sadece 3 gün kalmış olması, cihazla ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için fazla beklemeyeceğimiz anlamına geliyor.

Kaynak : https://www.mysmartprice.com/gear/asus-zenfone-7-leaked-live-images/
24
8
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
24
8
3
2
1