İddia da Olsa Heyecanlandırdı: Crysis'in Android ve iOS İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

122
24
9
8
4
Oyunlarla ilgili paylaşımlar yapan bir Twitter hesabı, Crysis'in mobil platformlar ile Nintendo Switch'e geleceğini açıkladı. Konuyla ilgili tarih de veren hesap, oyunun E3 2021'de duyurulacağını ifade ediyor. Ayrıca Crytek, bir süredir de Microsoft'la görüşüyormuş.

Crysis ekibi, bir süredir oyunla ilgili çok ciddi çalışmalar yürütüyor. Edinilen son bilgilere göre Crysis hayranları, yakın bir gelecekte Crysis Remastered Trilogy isimli oyunla tanışma imkanı yakalayacaklar. Ancak geliştirici ekip yalnızca bu oyunla yetinmeyecek gibi görünüyor. 

Piyasaya sürülen oyunlarla ilgili paylaşımlar yapan bir Twitter hesabı, Crytek'in mobil oyuncular ile Nintendo kullanıcılarını da hedeflediğini söyledi. Microsoft ile Crytek arasında bir satın alma görüşmesinin olduğunu ve bu görüşmenin sonucu olarak da yeni oyun projelerin konuşulduğundan bahseden hesap, Microsoft bünyesine geçecek Crytek'in iOS ve Android platformu ile Nintendo Switch'e de geleceğini iddia ediyor.

Crysis Mobile'ın E3 2021'de çıkacağı söyleniyor

Crysis

Twitter hesabının iddialarına göre Crysis Mobile, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek E3 2021 etkinlikleri kapsamında duyurulacakmış. Ayrıca Microsoft ile gerçekleştirilecek anlaşmanın da bu etkinlik kapsamında duyurulacağı ifade ediliyor. Oyunun çok oyunculu olacağı ve 1'e karşı 50 konseptinde geliştirileceği de Crysis Mobile ile ilgili öne çıkan bilgiler arasında yer alıyor.

Ardında Türk isimlerin olduğu Crytek, Crysis Remastered Trilogy'yi doğrulamış olsa da Nintendo Switch ya da mobil platformlarla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak bahsettiğimiz bu iddialar gerçeği yansıtıyorsa, E3 2021'in en çok konuşulacak isminin Crytek olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Mobil oyun dünyasının nasıl bir genişleme içinde olduğu görmezden gelmezsek, Crytek'in milyonlarca oyuncuyu daha Crysis hayranı yapacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Kaynak : https://droid.news/crysis-mobile-for-android-and-ios-crysis-reboot-for-consoles-and-pc-tipped-ahead-of-e3-2021/
122
24
9
8
4
Emoji İle Tepki Ver
122
24
9
8
4