FIFA 23'ün En Büyük Etkinliği Olacak ‘Dünya Kupası’ Modu Sızdırıldı [Video]

7
2
1
0
0
FIFA 23'ün 2022 Katar Dünya Kupası'na özel etkinliklerine yer verecek Dünya Kupası modu, EA'in büyük hatası nedeniyle sızdırıldı. Oyuncular, oyun modunun menüsüne erişmeye başladı.

26 Eylül’de çıkış yapmasından önce büyük bir hataya ev sahipliği yapan FIFA 23, bir ay öncesinden oyuncuların erken erişimine açılmıştı. Hata kısa sürede EA tarafından giderilse de EA’in çokça konuşulmasına neden olmuştu. Bugünse EA, yeni bir büyük hatayla daha gündeme geldi.

21 Kasım’da başlayacak olan 2022 Dünya Kupası için FIFA 23’e özel bir mod geliştirildiği bilinirken, bu mod EA’in kritik bir hatası nedeniyle oyuncuların erişimine açıldı. Oyuncular, birkaç hafta daha görmememiz gereken pek çok içeriği önceden görme fırsatı edindi.

FIFA 23 Dünya Kupası modu:

PlayStation 5 kullanıcılarının faydalanabildiği belirtilen hata sonucunda FIFA 23’ün Dünya Kupası modu erişilebilir oldu. Modun menüsü ve takım listeleri gözler önüne serildi. Paylaşılan bilgilere göre oyun modu, toplam 48 takıma ev sahipliği yapacak. Yani takım sayısı, Dünya Kupası’ndaki takım sayısından 16 adet daha fazla olacak. Bu ekstra takımların hangi takımlar olacağıysa bilinmiyor.

Oyunlar mı? Evet, oyunlar!

fifa 23

Yaşanan hata nedeniyle erişime açılan Dünya Kupası menüsü, dört farklı oyun moduna yer veriyordu. Bu oyun modları FIFA World Cup Live, FIFA World Cup Kick-Off, Online Tournament ve FIFA World Cup 2022 olarak adlandırılmıştı.

Peki FIFA 23 Dünya Kupası modu ne zaman çıkıyor?

FIFA 23’ün Dünya Kupası modu için EA tarafından herhangi bir tarih paylaşılmadı. Gerçek Dünya Kupası ise 20 Kasım 2022 Pazar günü başlayacak.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/ea-just-leaked-major-fifa-23-content-again
7
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
1
0
0