Valorant Menü Tasarımı Baştan Aşağı Yenileniyor (Yeni Ajan da Duyuruldu)

23
1
1
0
0
Riot Games'in popüler FPS oyunu Valorant'ın arayüzünde tepeden tırnağa yeniliğe gidiliyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyun, bambaşka bir görünüme kavuşacak.

Duyurulduğu günden itibaren büyük bir heyecanla beklenmeye başlanan Valorant, 2 Haziran 2020’de piyasaya sürülmüştü. League of Legends’ın geliştiricisi Riot Games’in ilk FPS yapımı olan oyun, günümüzde halen popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

Öte yandan Valorant, çıktığı günden bugüne arayüzünde herhangi bir büyük değişikliğe uğramadı. Gelen güncellemeler, yalnızca yeni karakterler, haritalara ve dengelemeler sunmuşken geçtiğimiz gün pek çok oyuncuyu heyecanlandıran bir duyuru paylaşıldı.

Valorant’a yeni bir arayüz geliyor!

valorant

Valorant’ın internet sitesinde paylaşılan bir blog yazısında geliştirici ekip, oyun için yeni bir arayüz geliştirdiklerini duyurdu. Geliştirici ekip, Valorant için geliştirilen yeni arayüzden de birkaç fotoğraf paylaştı. Valorant’ın yeni arayüzü şu şekilde değişecek:

Karşılaşma bulundu ekranı:

Karşılaşma başlama ekranı:

valorant

Zafer ekranı:

Bu değişim esintisinin nedeni ne?

Valorant ekibi, arayüzdeki değişikliği öylesine yapmadıklarını açıkça belirtti. Ekip, Valorant’ın geleceği için hazırlandıklarını, oyuna yeni özellikler ekleyeceklerini açıkladı. Fakat bu özellikleri paylaşmanın şimdi zamanı olmadığını ifade etti.

Yeni arayüz ne zaman geliyor?

Valorant'ın yeni arayüzü, 18 Ekim Salı günü yayınlanacak 5.08 yamasıyla birlikte oyunculara sunulacak.

Güncelleme, sadece yeni arayüzü de getirmeyecek: Yeni ajan "Harbor" ile tanışın:

Valorant'ın yeni güncellemesiyle birlikte oyun, yepyeni ajanı "Harbor"a da kavuşacak. Harbor'un yetenekleri henüz açıklanmamışken, sadece tanıtım videosundan yola çıkacak olursak ajanın defansif oyun tarzına uygun olabileceğini söyleyebiliriz.

Kaynak : https://playvalorant.com/en-us/news/game-updates/preview-the-future-of-valorant-s-interface/
23
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
23
1
1
0
0