Goat Simulator 3 Fragmanı, "GTA 6'dan Görüntüler" Kullandığı İçin Kaldırıldı

40
4
3
3
2
Kısa bir süre önce duyurulan Goat Simulator 3 için hazırlanan yeni bir fragman, GTA 6'dan görüntüler içermesi nedeniyle kaldırıldı. Goat Simulator geliştiricisinin neden böyle bir hata yaptığı ise bilinmiyor.

Video oyun tutkunlarının gündemini değiştiren garip bir olay yaşandı. Bir keçiyi canlandırmaya çalıştığımız "Goat Simulator 3" isimli oyun için hazırlanan yeni bir fragman, sektörün yıllardır beklediği GTA 6'dan sızdırılan görüntülere yer verdi. 

Hatırlayanlarınız olacaktır; GTA 6'nın geliştirme aşamasındaki oynanış görüntüleri, bir şekilde internete sızdırılmıştı. Bunun üzerine harekete geçen Take-Two Interactive, internette dolaşan görüntülere adeta savaş açmış, tüm videoları kaldırtmıştı. İşte Goat Simulator 3 için hazırlanan fragman da tam olarak o görüntüleri kullanıyordu

Fragman, yayınlandığı gibi kaldırıldı

goat simulator 3

Coffe Stain North, Goat Simulator 3 için hazırladığı fragmanda "Shaun" isimli bir NPC'yi tanıtıyordu. Fragmanda bir röportaj yapan Shaun, GTA 6'nın sızdırılan görüntülerine atıfta bulunuyor, "Aslında beni birkaç ay önce sızdırılan bazı görüntülerde görebilirsiniz." şeklinde cümleler kuruyordu. Elbette arka planda da GTA 6'nın sızdırılan görüntülerine yer veriliyordu. Take-Two, fragmanı yayınlandığı gibi kaldırttı.

Goat Simulator'ün Twitter hesabındaki fragman paylaşımında gösterilen uyarı:

Goat Simulator GTA 6

 

"Bu medya, telif hakkı sahibi tarafından yapılan bir bildirime yanıt olarak devre dışı bırakıldı​."

Bu arada; geliştirici Coffe Stain North'un neden böyle bir fragman hazırladığı bilinmiyor. Ayrıca konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim...

Kaynak : https://www.eurogamer.net/take-two-takes-down-goat-simulator-3-ad-that-used-leaked-gta-6-footage
40
4
3
3
2
Emoji İle Tepki Ver
40
4
3
3
2