Orijinal God of War, Unreal Engine 5 ile Yapılsaydı Böyle Gözükecekti [Video]

18
3
3
1
0
Orijinal God of War, Unreal Engine 5 ile Yapılsaydı Böyle Gözükecekti [Video]
2005 yılında piyasaya sürülen ve efsane bir seriyi başlatan God of War, Unreal Engine 5'te yeniden oluşturuldu. Paylaşılan konsept video, tüm oyunculara 'keşke' çektirdi.

Unreal Engine 5 ile yeniden günümüze kavuşturulan oyunlardan bir yenisine daha hoş geldiniz.. Bugün Unreal Engine 5 geliştiricilerinin en baştan oluşturduğu konsept oyun, günümüzün en popüler serilerinden birinin kökeni olan, 2005 yılında piyasaya sürülen orijinal God of War oyunu oldu.

PlayStation 2 döneminde piyasaya sürülen oyun, halihazırda pek çok oyuncunun güncel grafiklerle yeniden piyasaya sürülmesi talebiyle karşı karşıya kalıyor. Bu talep bir yandan sürerken TeaserPlay ekibi, “God of War yeniden geliştirilseydi nasıl gözükürdü?” Sorusunun en net cevabını verdi.

Karşınızda Unreal Engine 5 ile geliştirilen konsept God of War oyun videosu:

God of War, Unreal Engine 5’in dinamik aydınlatma sunan Lumen, render teknolojisinde çığır açan Nanite ve ışın izleme teknolojileriyle yeniden oluşturuldu. Bununla birlikte ekip, oyundaki ana karakterlerimiz Zeus ve Kratos’u oluşturmak için Unreal ekibinin geliştirdiği bir diğer araç olan Metahuman’dan faydalandı.

Tüm bunlar birleştirildiğinde ve oyunun atmosferi zengin bir şekilde başarıyla taşındığında, yukarıdaki videoda da gördüğünüz üzere ortaya muhteşem görüntüler çıktı. Hazırlanan konsept video, God of War’ın yeniden yapımı isteğini tekrar gündeme getirdi. Eski oyunların günümüze taşınması akımı oyun dünyasında sürerken, Sony’nin bu taleplere cevap verip vermeyeceği henüz bilinmiyor.

Unreal Engine 5 ile yeniden oluşturulan diğer oyunlar şu şekildeydi:

Kaynak : https://wccftech.com/original-god-of-war-looks-glorious-in-unreal-engine-5-remake-concept-trailer/
18
3
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
18
3
3
1
0