Godzilla Temalı Yeni PUBG Mobile Güncellemesinin Detayları Belli Oldu

45
4
4
3
2
Oyuna ilgi çekici yeniliklerin eklendiği PUBG Mobile'ın Godzilla temalı 0.13.0 güncellemesi, yarın oyuncularla buluşacak.

PUBG Mobile’ın 0.13.0 güncellemesi yarın yayınlanacak. Geliştiriciler de bunun adına Twitter’da yenilikleri paylaştı.

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabında, 0.13.0 güncellemesinin 12 Haziran günü indirilebilir olacağı söylenirken, her şeyin yarınki güncellemeye hazır olması için oyun bugün içerisinde bakıma girdi. Bakım şu an bitmiş durumda.

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesinin önemli yenilikleri

En büyük yeniliklerden birisi oyuna ‘hızlı çatışmalar sağlayan mod’ olarak tanımlanan ve hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs görünümünden oynayabileceğiniz ‘Team Deathmatch’ modunun eklenmesi oldu. Oyuncular bu modda 4 v 4 takımlar halinde birbiriyle çatışacaklar. Ayrıca oyuna emülator ve hile gibi üçüncü parti yazılımların daha iyi tespit edilebilmesi için gelişmiş bir yazılım eklendi.

PUBG Mobile geliştiricileri aynı zamanda oyuna yeni bir En Değerli Oyuncu (MVP – EDO) sistemi ekledi. Oyunun sonunda oyuncuların yeni bir EDO pozu olacak. Bir diğer değişiklik ise oynanışa geldi. Artık bir objenin üstüne çıkmak veya üstünden atlamak için ayrı bir tırmanma tuşu bulunacak ve isterseniz bu ayarlardan kapatılabilecek.

Yeni güncelleme ile yeni bir tema da gelecek. PUBG Mobile'e gelen bu seferki tema Godzilla: King of Monsters filmi; dolayısıyla da Godzilla'nın kendisi. Güncelleme ayrıca yeni ‘Charisma Ranking’ isimli hediyelere ve ödüllere dayalı yeni rütbe sistemini içerirken, güncelleme notlarının tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak : https://gadgets.ndtv.com/games/news/pubg-mobile-0-13-0-update-release-date-time-changelog-2051608
45
4
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
45
4
4
3
2