Google Fotoğraflar, 10 Milyar İndirmeyi Aştı!

4
2
2
1
0
Google Fotoğraflar uygulaması 10 milyar indirme sınırını aştı. Uygulama, bu istatistikle Google'ın 10 milyar kullanıcıya ulaşan 10. uygulaması oldu.

ABD merkezli teknoloji devi Google'ın Fotoğraflar hizmeti ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İlk kez 2015 yılında piyasaya sürülen ve pek çok Android telefon üreticisi için bulut tabanlı varsayılan galeri uygulaması olarak hizmet veren Fotoğraflar, tam 10 milyar indirme sınırını aştı.

Google Fotoğraflar uygulaması, kullanıcılara eksiksiz bir deneyim sunması açısından da pek çok kişinin favorisi durumunda. Evet; Samsung, OPPO, Xiaomi gibi firmalar kendi galeri uygulamalarını sunuyorlar ancak bu uygulamalar, işlevsellikleri açısından Google Fotoğraflar'a yetişemiyor. Hâl böyle olunca 10 milyar indirmeye ulaşılmış olmasına şaşılmamalı.

Google'ın 10 milyar indirmeye ulaşan 10. uygulaması oldu!

Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar uygulaması, Google'ın 10 milyar indirmeye ulaşan 10. uygulaması oldu. Google Drive, Google Play, Erişilebilirlik Paketi, YouTube, Chrome, Haritalar ve Gmail gibi uygulamalar da 10 milyar kullanıcıya ulaşmış durumdalar. Buradan, Google'ın kullanıcılar için ne kadar geniş kapsamlı ve gerekli uygulamalar sunduğunu anlayabiliriz.

Peki siz Google Fotoğraflar uygulamasının 10 milyar indirmeye ulaşmış olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin favori galeri uygulamanız hangisi?

Kaynak : https://9to5google.com/2024/07/04/google-photos-hits-10-billion-downloads-on-the-play-store/
4
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
2
1
0