• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA Online'da 500.000 Dolar Altındaki En Hızlı Arabalar

GTA Online’da 500.000 Dolar Altında Satın Alabileceğiniz 10 Araba

37
6
5
3
1
Grand Theft Auto Online’da hızlı bir arabaya sahip olmak oyuncular için vazgeçilmez bir istek durumunda ancak oyundaki hızlı arabaları almak resmen bir servete mal oluyor. Sizler için oyundaki 500 bin dolar altına satın alınabilecek en hızlı arabaları derledik.

Grand Theft Auto V çıkış yaptıktan yaklaşık bir ay sonra oyunun çevrimiçi modu olan GTA Online piyasaya sürüldü. GTA serisinin her oyununda olduğu gibi bu oyunda da arabalar oyuncular için fazlasıyla önem taşıyor. Oyunculara sunulan modifiye imkânları ile daha da ilgi çekici hâle getirilebilen arabalar, gerek banka soygunlarında gerekse yarışlarda oldukça işe yarıyor.

Her oyuncu doğal olarak en hızlı arabaya sahip olmak istiyor ancak GTA Online’daki hızlı arabaları satın almak için oyuncuların büyük miktarlarda para harcaması gerekiyor ve tahmin edilebileceği üzere bu parayı biriktirmek pek de kolay değil. Biz de sizler için oyunda 500 bin doların altında satın alabileceğiniz en hızlı 10 otomobili listeledik.

10. Benefactor Surano

Benefactor Surano

500 bin doların altındaki en hızlı arabalar listemizin en yavaş arabası Benefactor Surano. Tasarımı ile Mercedes-Benz SLSi andıran bu otomobil, oyunun standart versiyonu piyasaya sürüldüğünden beri oyunda var olan araçlardan biri. Saatte 194 km/sa hız yapabilen bu araç, oyunda yalnızca 100 bin dolara satın alınabiliyor ve geri satmak istediğinizde 60 bin dolara elden çıkarabiliyorsunuz.

9. Lampadati Pigalle

Lampadati Pigalle

Lampadati Pigalle oyundaki spor klasik sınıfındaki otomobillerden bir tanesi. Oyuna 1.14 I’m Not A Hipster güncellemesi ile eklenen otomobil, 195 km/sa hız yapabiliyor. Benefactor Surano’dan çok hızlı olmasa da kalkışı ve yol tutuşu daha iyi olan Lampadati Pigalle, 400 bin dolara satın alınabiliyor. Otomobil geri satılmak istendiğinde ise 240 bin dolar gelir sağlıyor.

8. Dewbauchee Massacro

Dewbauchee Massacro

Oyuna 1.13 High Life güncellemesi ile getirilen Dewbauchee Massacro, listemizde daha önce paylaştığımız iki otomobilden çok daha iyi bir hızlanmaya sahip. Kalkışı müthiş olan bu otomobilin yol tutuşu da gayet iyi. Tasarımı ile Corvette veya Aston Martin Vanquish’i andıran bu otomobil, saatte 196 kilometre hız yapıyor. Otomobil, şaşırtıcı bir şekilde 275 bin dolar gibi ucuz bir fiyata satılıyor ve geri satışında sahibine 165 bin dolar gelir getiriyor.

7. Dewbauchee Massacro (Racecar)

Dewbauchee Massacro Racecar

Listemizde az önce yer verdiğimiz Dewbauchee Massacro’nun yarış arabası versiyonu olan bu otomobil, standart versiyonu ile aynı maksimum hıza sahip. Oyuna 1.19 Festive Surprise güncellemesi ile eklenen bu aracın farkı ise çok daha iyi yol tutuyor olması. Bununla birlikte otomobilin hızlanması da bir derece geliştirilmiş. Satın almak istediğinizde size 385 bin dolara mal olacak olan otomobil, geri satmak istediğinizde 231 bin dolar sağlıyor.

6. Grotti Turismo R

gta v en hızlı arabalar

Listemizin en pahalı ve en egzotik görünümlü aracı olan Grotti Turismo R, oyundaki süper araba sınıfında bulunan otomobillerden biri. 1.11 Business güncellemesi ile oyuna katılan araba, Dewbauchee Massacro ile aynı maksimum hıza sahip. Bu otomobili listenin bir tık önüne taşımamızın sebebi ise yol tutuşunun ve frenlemesinin biraz daha iyi olması. Grotti Turismo R, listemizin sınırı olan 500 bin dolara satın alınabiliyor ve 300 bin dolara geri satılabiliyor.

5. Pegassi Monroe

GTA V

Pegassi Monroe, aynı Lampadati Pigalle gibi oyundaki spor klasik klasmanındaki otomobillerden biri. Otomobil, oyunun standart versiyonu piyasaya sürüldüğünden beri oyunda ve listede daha önce yer verdiğimiz otomobillerden daha hızlı. Yaklaşık 198 km/sa hız yapabilen otomobilin frenlemesi, hızlanması ve yol tutuşu ne yazık ki hızı kadar iyi değil. Performansına göre biraz tuzlu bir fiyatı olan otomobil, 490 bin dolara satın alınabiliyor. Otomobili geri satmak ise 294 bin dolar getiriyor.

4. Benefactor Schafter V12 (Armored)

Benefactor Schafter GTA

Tasarımı ile Mercedes-Benz E serisini andıran Benefactor Schafter V12, oyuna 1.31 Executives and Other Criminals güncellemesi ile gelen sedan sınıfı zırhlı otomobillerden biri. Yaklaşık 199 km/sa maksimum hıza sahip olan otomobil, aynı zamanda iyi bir hızlanma ve yol tutuşuna sahip. 325 bin dolar fiyat etiketiyle gelen otomobil, geri satılmak istendiğinde 195 bin dolar ediyor.

3. Benefactor Schafter V12

GTA V araba

Listemizin bir basamak önceki yerini kaplayan zırhlı Benefactor Schafter V12’nin zırhsız versiyonu olan otomobil, zırhın ağırlığına sahip olmadığı için çok daha iyi bir hızlanmaya, yol tutuşuna ve frenlemeye sahip. 1.31 Executives and Other Criminals güncellemesi ile oyuna dâhil olan Benefactor Schafter V12, saatte 200 kilometre hıza ulaşabiliyor. Zırhlı versiyonuna göre oldukça ucuz bir şekilde satılan otomobilin alım fiyatı 116 bin dolar, geri satım fiyatı ise 69.600 dolar.

2. Vapid Pißwasser Dominator

Gta v

Listedeki tek muscle sınıfı otomobil olan Vapid Pißwasser Dominator, 1.18 Next Gen Release güncellemesi ile oyuna dâhil edildi. Yaklaşık 203 km/sa maksimum hıza ulaşabilen otomobil, aynı zamanda Benefactor Schafter V12 ile karşılaştırıldığında çok daha iyi bir hızlanma ve yol tutuşuna sahip. Bu otomobilin fiyat etiketi ise 315 bin dolar ve geri satılmak istenirse 189 bin dolar gelir sağlıyor.

1. Pegassi Toros

gta en hızlı arabalar

Listemizin en hızlı otomobili olan Pegassi Toros, oyundaki SUV sınıfındaki otomobillerden biri. 1.46 Arena War güncellemesi ile oyuna dâhil edilen SUV modeli, 205 km/sa maksimum hıza sahip. Ayrıca Pegassi Toros, oyundaki en hızlı otomobiller listesinde 21. sırada, bu da onunla çoğu arabaya toz yutturabileceğiniz anlamına geliyor. Fiyat etiketi 498 bin dolar olan bu SUV, geri satıldığında 298 bin dolar getiriyor.

Listemizde belirttiğimiz tüm otomobillerin detaylarının otomobilin satın alım aşamasındaki stok detayları olduğunu belirtmemizde fayda var. Bu otomobillerin özelliklerini yapılacak modifikasyonlar ile beraber daha da ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. 

Kaynak : https://www.thegamer.com/grand-theft-auto-online-fastest-cars-under-500k/
37
6
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
37
6
5
3
1