• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone XR, Farklı Renk Seçenekleriyle Gelebilir

iPhone XR, 2019 Sürümünde Yeni Renk Seçeneklerine Kavuşabilir

16
6
3
2
1
Apple ürünleriyle alakalı haberler yapan Japon web sitesi Mac Otakara, Apple'ın yeni nesil iPhone XR'larda farklı renk seçenekleri kullanabileceğini iddia etti.

Apple'ın iPhone XR serisi, toplamda altı renkte geliyor ve kullanıcıların tercihlerine en uygun olanı seçmeleri için birçok seçenek sunuluyor. Bu yılki iPhone XR'ın modelleri de benzer şekilde altı renkte sunulacak. Ancak Apple ürünleriyle ilgili haberler yapan Mac Otakara, Apple'ın seçeneklerin birkaçını değiştireceğini söyledi.

Habere göre iPhone XR'ın 2019 modeli, mercan ve mavi renklerin yerini alan yeni yeşil ve lavanta renkleriyle satışa sunulacak. Beyaz, siyah, sarı ve HIV/AIDS tedavi programlarına fon sağlamak amacıyla üretilen (PRODUCT)RED (kırmızı) renkleri gelecek nesil modellerde sunulmaya devam edilecek.

Mac Otakara, ayrıca yeni nesil iPhone XS ve XS Max modellerinin kılıfları hakkında bilgi sahibi olduğunu da iddia etti. Yeni modeller için silikon kılıfların muhtemelen mevcut beyaz, siyah, (PRODUCT) RED, yeşilnane ve yumuşak sarı kasalarına benzer renk tonlarının yanı sıra mevcut lila deri kılıfına yakın bir renk tonu seçenekleriyle geleceğini belirtti.

Kaynak : https://www.macrumors.com/2019/05/10/iphone-xr-2019-green-lavender/
16
6
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
16
6
3
2
1