James Bond: No Time to Die Filminden İlk Tanıtım Videosu Geldi

12
2
0
0
0
İkonik aksiyon serisi James Bond’un heyecanla beklenen ‘No Time to Die’ adındaki 25. filminden kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Sadece 15 saniye uzunluğunda olan video, filme dair ilk resmi fragmanı çarşamba günü alacağımıza işaret ediyor.

Bugüne kadar hakkında en fazla spekülasyon yapılan James Bond filmlerinden biri olan No Time to Die, gerek devasa bütçesi gerekse Daniel Craig’in son Bond filmi olması nedeniyle bir hayli önem taşıyor. Daha önce bildirdiğimiz gibi, efsanevi aksiyon serisinin 25. halkası, 250 milyon dolarlık bütçesiyle en pahalı Bond filmi ünvanına sahip olmaya hazırlanıyor.

Bugün, James Bond’un resmi Twitter hesabından, No Time to Die’ın ilk tam fragmanının çarşamba günü yayınlanacağını belirten kısa bir video paylaşıldı. 15 saniyelik klipte Craig’in son kez hayat verdiği Bond’u yine birtakım problemlerin ortasında görüyoruz; ancak bu kısacık klip dahi ne kadar aksiyon ve heyecan dolu bir film izleyeceğimizi net bir şekilde gözler önüne seriyor. 

James Bond

Yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga’nın oturduğu 25. Bond filminde Craig'e birbirinden ünlü birçok isim eşlik edecek. Rami Malek, Ana de Armas, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Christoph Waltz ve Jeffrey Wright, No Time to Die’ın oyuncu kadrosunda yer alan yüksek profilli isimlerden sadece bazıları. Dilerseniz, yeni Bond filminin konusundan da kısaca bahsedelim.

Aktif hizmetinden ayrılan ve Jameika’da sakin bir hayat süren Bond, CIA'den eski arkadaşı Felix Leiter’ın yardım isteğine kayıtsız kalamaz. Huzurlu yaşamını bir kenara bırakıp, aslında içten içte istediği aksiyonun içine dalmak zorunda kalan 007, sahip olduğu üstün ve tehlikeli teknolojilerle tüm dünyayı tehdit eden gizemli bir adamın peşine düşer. Craig'i beşinci ve son kez 007 karakteriyle izleyeceğimiz James Bond: No Time to Die, 8 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek. 

James Bond: No Time to Die tanıtım videosu:

Kaynak : https://comicbook.com/movies/2019/12/02/bond-no-time-to-die-first-trailer-teaser/
12
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
2
0
0
0