Marvel’ın 5. Aşaması, 4. Aşamadan da Büyük Etki Yaratacak

73
11
3
3
2
Marvel Sinematik Evreninin 4. aşamasına resmen girmiş bulunmaktayız ve etrafta heyecan verici birçok bilgi dolaşıyor. Gelen açıklamalara bakılırsa 5. aşama, 4. aşamadan da büyük olabilir.

Marvel, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen San Diego Comic-Con etkinliğinde gelecek 2 yıl için film takvimini duyurdu. Marvel’ın önümüzdeki filmleri ‘4. Aşama’ başlığı altında seyirciye ulaşacak. Bunun içerisinde Natalie Portman’ın kadın Thor’u canlandıracağı Thor: Love and Thunder, Disney+ dizisi Loki ve beklenmedik bir şekilde Blade yer alıyor.

Marvel’ın seyirciye sunabileceği çok daha fazla içeriği mevcut ve 4. aşamadan sonraki filmler, çok daha büyük bir etki yaratabilir. James Gunn, Suicide Squad’ı bitirir bitirmez Guardians of the Galaxy 3’ün başına geçecek. Ryan Coogler da Black Panther’in devam filmiyle gelecek.

Marvel’ın patronu Kevin Feige, Comic-Con lansmanı sırasında bir Captain Marvel devam filminin geleceğini de açıkladı. Feige, ayrıca Blade’in 4. aşamanın bir parçası olmadığını da belirtti. Ortada bir de X-Men ve Fantastik Dörtlü konusu var. Bu iki başlık da 4. aşamada yer almayacak ancak Feige, ilerleyen zamanlarda bunların da beyaz perdeye geleceğini duyurdu.

Yani Marvel gümbür gümbür geliyor desek abartmış olmayız. Marvel filmlerinin hayranıysanız 2019 ve 2024 yılları arası Marvel’ın dönemi olacak, o yüzden Marvel evreninden her an haberdar olmak için Webtekno’yu takipte kalmayı unutmayın :)

Kaynak : https://www.businessinsider.com/marvel-phase-five-could-be-even-bigger-than-phase-four-2019-7?utm_source=feedly&utm_medium=referral
73
11
3
3
2
Emoji İle Tepki Ver
73
11
3
3
2