Grafikleriyle Gerçekliği Sorgulatan Microsoft Flight Simulator Çıktı: İşte Fiyatı

152
55
46
11
10
Uzun süredir merakla beklediğimiz Microsoft'un yeni uçuş simülasyonu Microsoft Flight Simulator, sonunda bugün çıkış yaptı. Oyun, Xbox Game Pass, Microsoft Store ve Steam üzerinde indirilebilir oldu.

Microsoft'un 14 yıl aradan sonra geri dönüşünü yapacağı uçuş simülasyonu serisinin yeni oyununu epey konuşmuştuk. Grafikleriyle ve arkasındaki teknolojiyle günümüz oyunlarına taş çıkaran Microsoft Flight Simulator, oyunculara gerçeğe en yakın olabilecek şekilde bir uçuş deneyimi sunacak.

Bugüne kadar alpha ve beta sürümlerinde gördüğümüz görüntüleriyle bizi mest etmeyi başaran Microsoft Flight Simulator, sonunda bugün çıktı. Oyun, Xbox Game Pass, Microsoft Store ve Steam üzerinden indirilebilir ve oynanabilir hale geldi. Oyunun çıkışıyla ilgili Microsoft'tan da bir açıklama yapıldı.

Microsoft Flight Simulator serisi 38 yıl sonra yeniden başlatılıyor:

microsoft flight simulator cikti

Microsoft Flight Simulator'ün çıkış yaptığını duyuran ve oyunun başındaki isim olan Jorg Neumann, oyunun çıkışıyla ilgili birkaç ifadeye yer verdi. Jorg Neumann, 'Bugün Asobo Studio ve Microsoft'taki herkes için heyecan verici bir gün. Tüm bunlar Machu Picchu'nun Microsoft HoloLens için artırılmış gerçeklik gösterimiyle başladı ve şimdi seriyi 38 yıl sonra yeniden başlatıyoruz.' sözlerine yer verdi. Jorg'un açıklaması şu şekilde devam etti:

"Bir başka Microsoft Flight Simulator oluşturma hayali hep vardı ancak ihtiyacımız olan şey parçaların doğru kombinasyonuydu –Azure AI'ın bulut teknolojisi ve Bing Maps'le 2 PB'den fazla veri akışı sağlamak ve yeni bir gerçekçilik, doğruluk ve özgünlük düzeyine ulaşabilmek için işbirliğimizin bir birleşimi."

30 Eylül'e kadar ücretsiz olarak kaplama alabilirsiniz:

microsoft flight simulator

Microsoft Flight Simulator'ün çıkışına özel oyuncular, hiçbir ücret ödemeden 30 Eylül 2020 tarihine kadar oyun içi marketten 'Aviators Club' kaplama setini edinebilecekler. Bu set kapsamında oyuncular, Standart, Deluxe ve Premium Deluxe sürümlerinde bulunan tüm hava araçlarına Microsoft Flight Simulator temalı kaplama uygulayabilecekler.

Standart, Deluxe ve Premium Deluxe Edition olarak üç sürüm halinde piyasaya sürülen Microsoft Flight Simulator, her sürüme özel içerik barındırıyor. Her bir sürümün fiyatı ve sürümde oyunculara sunulan hava aracı ve havaalanı sayısı aşağıdaki şekilde belirlendi:

  • Microsoft Flight Simulator Standart Edition: 350 TL (PC için Xbox Game Pass üyeliğine dahil) (20 uçak ve 30 havaalanı)
  • Microsoft Flight Simulator Deluxe Edition: 550 TL (5 ek uçak ve 5 ek havaalanı)
  • Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe Edition: 725 TL (10 ek uçak ve 10 ek havaalanı)
Kaynak : https://news.xbox.com/en-us/2020/08/18/microsoft-flight-simulator-available-now/
152
55
46
11
10
Emoji İle Tepki Ver
152
55
46
11
10