• Netflix Türkiye'de Ekim Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmler

Netflix Türkiye'de Ekim Ayında Yayınlanacak Diziler ve Filmler Açıklandı

55
6
6
6
4
Netflix Türkiye, ekim ayında platforma eklenecek yeni içerikleri açıkladı. Gelin, ekim ayında Netflix'te nelerin olduğuna hep birlikte bakalım.

Son yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, yeni içerikleriyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Platforma düzenli olarak içerik eklemeyi sürdüren Netflix, ekim ayında da geleneği bozmuyor ve karşımıza pek çok yeni yapımla çıkmaya hazırlanıyor. 

Dilerseniz şimdi, Netflix Türkiye'ye ekim ayında gelecek içeriklere ve Netflix'in bu içeriklerle ilgili yayınlamış olduğu tanıtım videolarına bakalım.

Netflix Türkiye

Ekim ayında yayınlanacak Netflix dizileri

Peaky Blinders: 5. Sezon (04/10/2019)

Peaky Blinders

2013 yılında yayınlanan ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıkan Peaky Blinders'ın 5. sezonunda çetenin maceralarına eşlik etmeye devam edeceğiz. Bakalım çöken borsanın yol açtığı sorunlar çözülebilecek mi?

Living With Yourself (18/10/2019)

Living with yourself

Hayatının her alanında hüsrana uğramış olan bir adam, gizemli bir tedavinin ardından kendini sorgulamaya başlar. Bir süre sonra eski benliğinin yine kendisine ait daha farklı bir versiyonuyla değiştirildiğini fark eden talihsiz adamın başına gelenler, hepimizi düşündürecek.

Daybreak (24/10/2019)

Daybreak

Bu dizide liseli bir gencin kıyamet sonrası bir dünyada, kayıp aşkını aramasına şahit olacağız. Düşününce kolay gelebilir belki ancak içerisinde bulunduğunuz dünya zombi ve Mad Max benzeri çetelerle doluysa bir kez daha düşünmek gerekiyor.

The Kominsky Method: 2. Sezon (25/10/2019)

The Kominsky Method

İlk sezonuyla milyonları güldürmeyi başaran The Kominsky Method'un ikinci sezonu da gümbür gümbür geliyor. Bu sezonda da Sandy Kominsky ve yakın dostu Norman Newlander'ın maceralarına tanık olmaya devam edeceğiz.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix filmleri

El Camino: A Breaking Bad Movie (11/10/2019)

El Camino

Yayınlandığı dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan efsane dizi serisi "Breaking Bad"in devam niteliğindeki filmi El Camino: A Breaking Bad Movie, ekim ayının belki de en merak konusu olan içeriklerinden bir tanesi.

The Forest of Love (11/10/2019)

The Forest of Love

Karizmatik bir lider, takipçilerini ne hale sokabilir? The Forest of Love filmi tam olarak bu sorunun cevabını verecek olan bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Seventeen (18/10/2019)

Seventeen

Kaybolan köpeğini bulmak için ıslahevinden kaçan bir çocuğun hikayesi. Köpeğini ararken büyükannesi ve ağabeyi ile yolları yeniden kesişecek olan çocuğun hikayesi, hepimize duygusal anlar yaşatacak.

The Laundromat (18/10/2019)

The Laundromat

Sigorta sahtekarlığını araştıran bir kadın, Panama'daki iki avukatın dünyanın mali sistemini nasıl istismar ettiğini ortaya çıkartacaktır.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix belgeselleri

Breakfast, Lunch & Dinner (23/10/2019)

Breakfast, Lunch & Dinner

Dünyanın dört bir köşesinin yemek kültürlerini keşfetmeye hazır mısınız? Şef David Chang ve ünlü konukları, size tadı damağınızda kalacak bir şölen hazırladılar.

Little Miss Sumo (28/10/2019)

Little Miss Sumo

21 yaşındaki sumo güreşçisi Hiyori'nin resmi müsabakalardan men edilmiş olması, onun sumoya olan sevdasını azaltmıyor. Hiyori artık, sumo güreşi için ring dışında mücadele ediyor.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix çocuk ve aile içerikleri

Süper Öcüler: 3. Sezon (04/10/2019)

Süper öcüler

Eğlence meraklısı öcülerimiz üçüncü sezonda da dünyayı keşfetmeye çalışırken yeni arkadaşlar edinecekler ve yaşadıklarından ders çıkaracaklar.

Greenhouse Academy: 3. Sezon (25/10/2019)

Greenhouse Academy

Sadece "elitlerin" kabul edildiği yatılı bir okula gitmeye başlayan kardeşler rekabet ve aşkın yanı sıra, kısa bir süre önce kaybettikleri anneleriyle de ilgili bir sırla karşılaşacaklar.

Ekim ayında yayınlanacak Netflix animeleri

Seis Manos (03/10/2019)

Seis Manos

Bir dövüş ustanın elinde büyüyen yetimler; gizemler, fedakarlıklarla dolu bir yolculuğa adım atacaklar.

Kengan Ashura: 2.Sezon (31/10/2019)

Kengan Ashura

Şirket uzlaşmazlıkları genelde parayla çözülür. Ancak Kengan Ashura'da paranın hiçbir önemi yok. Önemli olan dövüşmek ve kazanmak.

Ekim ayında yayınlanacak, Netflix yapımı olmayan dizi ve filmler

Korku Seansı (01/10/2019)

korku seansı

Doğaüstü olayları inceleyen Ed ve Lorraine Warren'in korku ve gerilim dolu maceralarına hazır olun. 

The Good Place: 3. Sezon (02/10/2019)

The Good Place

Fantastik komedi türündeki The Good Place, ahirete giden bir kadının aslında o kadar da iyi olmadığını anlaması ve eski yaşam düzenini değiştirmesini konu ediniyor. 20'şer dakikalık bölümlerden oluşan dizi, 2 Ekim'de sizlerle.

The Walking Dead: 9. Sezon (09/10/2019)

The Walking Dead

İlk bölümü 2010 yılında yayınlanan The Walking Dead dizisi, her sezonuyla büyük ses getirmeyi başardı. Dizi sektörünün fenomenleşen yapımlarından bir tanesi olan The Walking Dead'in 9. sezonu da ekim ayında Netflix'te olacak.

Mükemmel Uyum 3 (12/10/2019)

Mükemmel Uyum 3

Müzik temalı filmleri sevenler için başyapıt niteliğinde olan Mükemmel Uyum serisinin üçüncü filmi, 12 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Alacakaranlık filmleri (23/10/2019)

Alacakaranlık

Dünyanın en popüler vampir kitap ve film serisi olan Alacakaranlık da ekim ayı içerisinde Netflix'e katılan içeriklerden olacak. Bu bağlamda Alacakaranlık, Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay, Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 filmleri 23 Ekim 2019 tarihi itibarıyla Netflix'teki yerini alacak.

Netflix Türkiye'nin ekim ayı içerikleri için yayınladığı videoyu hemen aşağıda bulunan kısımdan izleyebilirsiniz.

55
6
6
6
4
Emoji İle Tepki Ver
55
6
6
6
4