• Anasayfa
  • Donanım
  • Oyun Sektörüne El Atan Xiaomi’den Yeni Oyuncu Ekipmanları

Oyun Sektörüne El Atan Xiaomi’den Yeni Oyuncu Ekipmanları

108
39
9
7
7
Oyun sektöründe de adını duyurmaya kararlı olan Xiaomi'nin oyuncu ekipmanlarını sizler için derledik.

Teknoloji konusunda yalnızca telefon sektöründe değil, aynı zamanda akıllı ev aletlerinden tutun yapay zekaya kadar her noktada kendinden bahsettiren Xiaomi, donanım konusundaki çalışmalarına yeni bir kategori eklemeye hazırlanıyor. Oyuncu ekipmanı piyasasında da kendinden bahsettirmeyi amaçlayan şirket, belirli girişimlerde bulundu bile.

Biz de bu yazımızda sizler için Xiaomi’nin oyuncu ekipmanlarını inceleyeceğiz. İnceleyeceğimiz tüm ürünlerin başlıklarına tıklayarak ürünlerin Teknostore sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Kablolu Kablosuz RGB Işıklı Oyuncu Faresi

Xiaomi’nin oyunculara yönelik ilk ürünü olan oyuncu faresinde isterseniz kablolu isterseniz kablosuz bir kullanım mümkün. 50 - 7200 DPI ayarlanabilir hassasiyet aralığına sahip olan fareyle oyunlarda istediğiniz performansı alabileceksiniz. Fare üstündeki terlemeyi önleyen malzeme sayesinde eliniz terlemezken 1500 mAh batarya sayesinde rakiplerinize uzun süreler boyunca ecel terleri döktürebilirsiniz. Son oalrak bu fareyi Teknostore’da 349,90 TL’ye bulabilirsiniz.

Xiaomi Mekanik RGB Işıklı Oyuncu Klavyesi

Xiaomi’nin RGB mekanik klavyesi ile gerek yeteneklerinize yetenek, gerekse sisteminizin görüntüsüne zarafet katın. Klavyenin sahip olduğu hızlı yanıt süresi sayesinde en küçük hareketinizde bile anında tepki alabileceksiniz. Bunun yanı sıra 1,8 metre uzunluğundaki kablosu ve alüminyum alaşım ve plastik materyali sayesinde dayanıklı ve rahat bir kullanım da elinizin altında olacak. Son olarak klavyenin İngilizce Q klavye olduğunu ve Teknostore’da 389,90 TL’ye bulabileceğinizi söyleyelim.

Xiaomi 7.1 Surround Gaming Oyuncu Kulaklığı

7.1 Surround oyuncu kulaklığı, profesyonel oyuncuların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. 3,5 mm jack ya da USB kablo üzerinden iki farklı giriş imkanı sunan kulaklık, iki farklı mikrofonu ve gürültü engelleyici mikrofonu sayesinde sesinizi en temiz haliyle oyun içerisine aktarır ve iletişiminizi kolaylaştırır. 1,4 metrelik kablosu sayesinde kullanımda da kolaylık sağlayan kulaklığın fiyatının da 439,90 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Xiaomi’nin oyuncu kulaklığıyla beraber listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu ürünlerin dışında oyuncu ekipmanlarımızı incelemek için bağlantıya tıklayarak Teknostore sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

108
39
9
7
7
Emoji İle Tepki Ver
108
39
9
7
7