100 Saat Şarj Ömrü Sunan Oyuncu Kulaklığı Sennheiser GSP 370 Tanıtıldı

14
3
3
3
2
Sennheiser, tek şarjla 100 saate kadar kullanım vaat eden yeni kablosuz oyun kulaklığı GSP 370’yi tanıttı. Kulaklık, özellikle şarj ile uğraşmadan uzun süre kullanım isteyen oyuncuları fazlasıyla memnun edecek.

Dünyanın en büyük ses ürünleri üreticilerinden biri olan Sennheiser, oyunculara hitap eden yeni kulak üstü kulaklığı Sennheiser GSP 370’in üzerindeki sır perdesini kaldırdı. Alman markanın en popüler modellerinden GSP 300 kulaklık seti ile aynı ses teknolojisini kullanan GSP 370, yüksek seviyede netlik ve olağanüstü bir bas performansı vaat ediyor.

İnanılmaz bir batarya kapasitesine sahip olan Sennheiser GSP 370, tek şarj ile 100 saat kullanım vadediyor. PC, Mac ve PlayStation 4 ile uyumlu olan kulaklık, boom kolunu ağzınızdan kaldırdığınızda otomatik olarak sessiz moduna giren bir gürültü engelleyici mikrofona ev sahipliği yapıyor. Ayrıca kulaklığın sağ bölümünde, oynadığınız oyunun sesini kolay ve hızlı bir şekilde ayarlamanıza izin veren bir ses çarkı da yer alıyor. 

Sennheiser

Sennheiser’ın 'Gaming Suite for Windows' desteği, ekolayzır ve çeşitli ön ayarların yanı sıra surround ses modları ve mikrofon için pek çok ayarı özelleştirmenizi sağlıyor. Fakat yazılımın şu anda yalnızca Windows 10 platformunda çalıştığını hatırlatmış olalım.

Alman marka, yeni oyuncu kulaklığı GSP 370’in daha uzun ve rahat bir oyun deneyimi sunmak için geliştirildiğini söylüyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra oldukça etkileyici de bir tasarıma sahip olan kulaklık, özellikle muazzam pil ömrüyle pek çok oyuncunun hayalini süslemeye başladı bile.

Sennheiser GSP 370

Gelelim bu etkileyici kulaklığın fiyatına. GSP 370, Sennheiser’ın kendi sitesinde 169 euroya (yaklaşık 1.082 TL) satılıyor. Ayrıca kulaklığı Sennheiser'dan satın alanlara ücretsiz olarak bir GSA 50 kulaklık askısı da hediye edilecek. Sennheiser GSP 370’in ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ise henüz belli değil. 

Kaynak : https://www.techradar.com/news/sennheiser-gsp-370-is-a-comfy-wireless-gaming-headset-with-a-100-hour-battery-life
14
3
3
3
2
Emoji İle Tepki Ver
14
3
3
3
2