10
3
2
1
0

Fiyatı her geçen gün biraz daha artan akıllı telefonlar, artık ülkemizde lüks tüketim sınıfına girmeye başladı. Tüketicilerin orta sınıf bir akıllı telefon satın alabilmek için en az 3 bin lirayı gözden çıkarması gerekiyor. Amiral gemisi cihazların fiyatları ise çoktan 15, hatta 20 bin lira bandına dayanmış durumda.

Ülkemizdeki akıllı telefon fiyatlarının her yeni modelle birlikte biraz daha arttığı bilinen bir gerçek. Öyle ki günümüzde 4 kişilik bir ailenin amiral gemisi seviyesinde sıfır telefonlar almak için neredeyse bir araba parasını gözden çıkarması gerekiyor.

Piyasadaki en pahalı telefonlarla araba satın aldık:

telefonların değeri

Akıllı telefonların fiyatı bu kadar artmışken biz de ofiste bulunan cihazlarla bir araba satın almaya karar verdik. Bu içeriğimizdeyse toplam sıfır değeri 78 bin 500 TL olan bir Huawei Mate 40 Pro, bir Samsung Note 20 Ultra, bir Samsung Galaxy Fold 2, bir iPhone 12 Pro ve bir de Samsung Galaxy S21 Ultra ile galeriden bir araba satın almaya çalışacağız.

Araç pazarında neler yaşadığımızı ve bu cihazlar karşılığında bir araba satın alıp alamadığımızı görmek için hemen yukarıdan videomuzu izleyebilir, bunun gibi daha fazla içeriğe ulaşmak için sitemizi ve YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

10
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
10
3
2
1
0