Reynmen'in Yeni Şarkısı Ela, Sadece 10 Dakikada 1 Milyon İzlenmeye Ulaştı

138
50
21
8
7
Derdim Olsun şarkısı ile rekor üzerine rekor kıran YouTube Türkiye'nin tanınan ismi Reynmen, yeni şarkısının müzik klibini yayınladı.

Dijital medya yayınlanama ve izleme platformu YouTube, kırılan izlenme rekorlarıyla sıkça gündeme geliyor. Reynmen takma adına sahip olan bir YouTuber ise bugün yayınladığı yeni müzik klibiyle ivmeli bir çıkış gerçekleştirdi.

Asıl adı Yusuf Aktaş olan ve 1995 yılında İstanbul'da doğan Reynmen, 1 yıl kadar önce Suriye'yi konu alan bir video da çekmişti. "Suriye El-Bab'da Bir Gün Geçirmek!" isimli videoda büyük savaş anlamına gelen El-Bab şehrinin iç yüzünde nelerin yaşandığını izleyicileriyle paylaşmıştı ve uzun bir süre gündemden düşmemişti.

25 Ocak 2019 tarihinde Derdim Olsun isimli bir müzik klibini YouTube'da paylaşan Reynmen, bu video ile sadece bir hafta içerisinde 30 milyon izlenmeyi aşmış ve YouTube Türkiye'nin rekorlarını alt üst etmişti. Uzun zamandır konuşulan Reynmen'in yeni şarkısı Ela ise 12 Temmuz Cuma, yani bugün yayınlandı.

Yayınlanmasının üzerinden sadece 10 dakika geçmesiyle tam 1 milyon izlenme barajını aşan Reynmen'in Ela şarkısının izlenme sayacı ne var ki 451.811'de kaldı. Buna rağmen müzik klibine gelen beğenmeler sürekli olarak artmaya devam etti.

reynmen ela

Instagram hesabından da geçtiğimiz haftalarda bir video paylaşan Reynmen, bu videoda "Eğer (Ela klibi) ilk gün 15 milyon izlenmezse Instagram'ı kapatırım" ifadelerine yer vermişti.

Güncelleme

Reynmen'in yeni şarkısı Ela, 5 saatten kısa bir sürede 4 milyon izlenme sayısına ulaştı.

138
50
21
8
7
Emoji İle Tepki Ver
138
50
21
8
7