• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 9'un Kutu Açılış Videosu Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 9'un Kutu Açılış Videosu Sızdırıldı

36
17
9
7
5
Galaxy Note 9 hakkındaki sızıntılar bitmek tükenmek bilmiyor. Şimdi de Galaxy Note 9'un kutu açılış videosu YouTube'a sızdırıldı. Kutunun gerçek mi sahte mi olduğu ise bilinmiyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’u tanıtmasına kısa süre kalmışken MySmartPrice, Galaxy Note 9’un kutu açılış videosunu yayınladı. Kutu içeriği, kutunun gerçek bir Galaxy Note 9 kutusu olduğuna dair şüphe uyandırsa da cihazın gerçek bir Galaxy Note 9 olduğuna dair pek bir şüphe bulunmuyor.

Videoda görüntülenen kutu, genel tasarımı itibari ile alışık olduğumuz Samsung akıllı telefon kutusu gibi görünüyor. Tuhaf olan ise kutunun içinde bir ekran koruyucu bulunması. Samsung, sıradan bir tüketicinin ekran koruyucuyu kolay bir şekilde ekrana takamayacağını düşündüğü için cihaz kutularına ekran koruyucu eklemiyordu.

Ayrıca Samsung, kutunun arkasındaki bilgilendirme metni isin soluk renkleri tercih ediyor. Videoda kutunun arkasındaki yazılar ise son derece parlak bir şekilde yazılmış durumda. Belki de Samsung, kutu içeriğinde ve tasarımında küçük bir değişiklik gerçekleştirmiş olabilir. Ya da söz konusu videoyu çeken kişi sahte bir kutu ile Samsung üzerinden izlenme almaya çalışıyor olabilir.

Kaynak : https://www.sammobile.com/2018/07/23/galaxy-note-9-unboxing-video-leak
36
17
9
7
5
Emoji İle Tepki Ver
36
17
9
7
5