Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2'nin Tasarımı Baştan Aşağı Ortaya Çıktı [Video]

9
2
0
0
0
Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2'nin Tasarımı Baştan Aşağı Ortaya Çıktı [Video]
Sızıntı dünyasının önemli isimlerinden Evan Blass, Samsung'un yaklaşmakta olan yeni akıllı saati Galaxy Watch 4 Classic ile yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds2'nin 360 derecelik görüntülerini paylaştı. Paylaşılan görüntüler, yeni ürünlerin tasarım detaylarını gözler önüne seriyor.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yaklaşmakta olan akıllı saati Galaxy Watch 4 Classic'in tasarımının açığa çıktığından bahsetmiştik. Sızıntı dünyasının önemli isimlerinden bir tanesi olan Evan Blass şimdi, bu akıllı saatlerin üç boyutlu hareketli görüntülerini paylaştı. Paylaşılan görüntüler, saatlerin tüm tasarım detaylarını gözler önüne seriyor.

Daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi, Evan Blass tarafından servis edilen görüntüler oldukça şık ve klasik bir saat tasarımını gözler önüne seriyor. Özellikle de klasik saat tasarımları ile günümüz teknolojilerinin birleşimini seven tüketicileri memnun edecek gibi görünen tasarım, Samsung için de uzun zaman sonra bir ilk olacak.

Karşınızda, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

İçeriği görüntüleyemiyorsanız, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Edinilen bilgilere göre Samsung'un yaklaşmakta olan yeni akıllı saati, 3 farklı renk seçeneği ile satın alınabilecek. Bu renkler, beyaz, siyah ve gümüş olarak karşımıza çıkacak. Evan Blass, bu akıllı saatin her üç renginin hareketli görüntüsünü paylaşmış durumda.

​İçeriği görüntüleyemiyorsanız, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Daha önce ortaya çıkan bilgiler, Samsung Galaxy Watch 4 Classic'in MIL-STD-810G sağlamlık sertifikasıyla geleceğini gösteriyor. Ayrıca bu akıllı saatin 42 mm, 44 mm ve 46 mm olmak üzere üç farklı boyutta geleceği ifade ediliyor. Üstelik Samsung, akıllı saatine 2'şer adet kayış koyarak, farklı bilek kalınlığına sahip kullanıcıların kendilerine uygun kayışı kullanmalarını sağlayacakmış.

​İçeriği görüntüleyemiyorsanız, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Aynı durum, Samsung Galaxy Buds2 için de gerçekleşti

Evan Blass'ın Twitter'da sızdırdığı görüntüler, yalnızca Samsung Galaxy Watch 4 Classic'ten ibaret değildi. Sızıntı kaynağı, şirketin yaklaşmakta olan kablosuz kulaklığı Galaxy Buds2'nin de hareketli görüntülerini paylaştı. Paylaşılan görüntüler, yeni kablosuz kulaklığın kutusunun genişleyeceğini, tasarımın ise büyük oranda aynı kalacağını gözler önüne seriyor.

İçeriği görüntüleyemiyorsanız, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_watch4_classic_spins_360_in_rendered_clips-news-49888.php
9
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
2
0
0
0