'Klasik' Sevenler Toplanın: Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Ortaya Çıktı

11
5
1
0
0
Samsung'un yaklaşmakta olan akıllı saati Galaxy Watch 4 Classic'in tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan tasarım, Samsung'un yeni akıllı saatinin adı gibi klasik bir tasarımla geleceğini gösteriyor. Kesin olmamakla birlikte, Samsung bu akıllı saati ağustos ayında duyurabilir.

Android Headlines, Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yaklaşmakta olan yeni akıllı saati "Galaxy Watch 4 Classic"in tasarımını ortaya çıkardı. Akıllı saatin sızdırılan tasarımı, Samsung'un bir kez daha klasik tasarımları seven kullanıcılara odaklanacağını gözler önüne seriyor. Zaten akıllı saatin ismi de bu durumu doğrular nitelikte.

Galaxy Watch 4 Classic'in sızdırılan tasarımı, bu akıllı saatin dönebilen bir kadranının olacağını gözler önüne seriyor. Ayrıca bu akıllı saat, yenilenen One UI arayüzünün kontrol edilebilmesi için iki adet tuşla birlikte gelecek. Bu tuşlar, kadranın sağ tarafına yerleştirilmiş durumda. Üç farklı renk seçeneğiyle gelecek saat, kullanıcılara gri, siyah ve gümüş olarak satın alınabilecek.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic işte böyle görünecek

Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Sızdırdığı saatle ilgili açıklamalarda bulunan Android Headlines, bu akıllı saatin 3 farklı boyutta geleceğini söylüyor. Bu boyutlar; 42 mm, 44 mm ve 46 mm olacakmış. Ayrıca Samsung, bu akıllı saati için hem S ve M beden hem de M ve L beden olmak üzere iki kayışla birlikte gelecekmiş. Kullanıcı bu sayede, bileğine uygun kayışı kullanabilecek.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic'in ortaya çıkan bazı özellikleri de mevcut. Bu bağlamda, bu akıllı saatin paslanmaz çelik ya da alüminyum kasa ile satın alınabileceği, akıllı saatinin ekranının ise Gorilla Glass DX ve DX+ korumasına sahip olacağı ifade ediliyor. Ayrıca bu akıllı saat, MIL-STD-810G standardına ek olarak 5 ATM su basıncına karşı da dayanıklılık sunacak.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/343107/samsung-galaxy-watch-4-classic-render-leak.html
11
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
5
1
0
0