• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Sosyal Medya Hesabında Donald Trump'ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

Sosyal Medya Hesabında Donald Trump'ı Öldüreceğini Söyleyen CEO Kovuldu!

1
0
0
0
0
''Bu kafayla nasıl CEO olmuş?'' dedirten bir garip arkadaş.

Apple, Microsoft ve Facebook gibi Amerika merkezli teknoloji devi firmalar seçim sürecinde olaya pek dahil olmasalar da genel olarak Hillary Clinton'ın tarafındalarıdı diyebiliriz.

Tabi Donald Trump'ın başkan seçilmesinin ardından teknoloji devleri henüz sessizliklerini bozmuş ya da Trump'a yönelik bir açıklama yapmış değiller -ki muhtemelen yapmazlarda-. Çünkü herkes bu haberimize konu olan Matt Harrigan adlı eski CEO kadar akılsız değil.

San Diego merkezli siber güvenlik firması PacketSled'in CEO'su olan Matt Harrigan, Donald Trump'ın başkan seçilmesinin ardından Facebook hesabında bir sniper tüfeği alarak Trump'ı öldüreceğini söylediği bazı yorumlar yazdı. Ayrıca Trump'a bazı küfürler de sarfeden Harrigan, gelen tepkilerin üzerine ise CEO'luk görevinden alındı.

PacketSled'in sitesinde özür mesajı yayınlayarak görevini devrettiğini belirten Harrigan, olayın sadece bir şakadan ibaret olduğunu söylese de pek işe yaramışa benzemiyor. Harrigan'a son darbe ise yayınladığı özür mesajının kaldırılıp şirketin başına geçen yeni CEO'nun yayınladığı mesajın konulmasıydı.

Kaynak : http://thenextweb.com/insider/2016/11/15/ceo-trump-kill-threat-ban/
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0