• Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

40
16
4
4
3
Steam'de 24 TL olan simülasyon oyunu Jalopy, Humble Bundle'da kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Minskworks tarafından geliştirilen ve Excalibur Games tarafından yayınlanan Jalopy, yeni ve eğlenceli bir oyun arayanlar için keyifli bir deneyim sunmayı vadeden bir simülasyon oyunu. Külüstür denebilecek bir otomobille başlayan oyunda Doğu Berlin’den Türkiye’ye ilerleyen bir yolculuk sizi bekliyor.

Mart 2018’de yayınlanan Jalopy’nin en güzel özelliklerinden biri de Türkçe dil desteğinin bulunması. Ayrıca oyunda Türkiye’ye de seyahat edebiliyorsunuz. Yine de bu oyunda nereye varayacağınız değil nasıl varacağınız önemli. Zira aracınız, uzaktaki bir hedefe varmaya çok da niyetli değil.

Steam’de 24 TL’ye oyuncuların beğenisine sunulmakta olan Jalopy, Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz hale gelmiş durumda. Oyunu hemen mağazasınıza eklemek için buraya tıklayarak kampanya sayfasını açabilir, ‘Get the Game’ butonuna tıkladıktan sonra ‘Get it Now’ butonuna tıkladıktan sonra oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Güncelleme: Oyunu Steam'e eklemek için 1 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Steam'e eklemeden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

40
16
4
4
3
Emoji İle Tepki Ver
40
16
4
4
3