The Last of Us Dizisinin Yayın Tarihi 'Yanlışlıkla' Açıklandı: Diziden İlk Poster Paylaşıldı

7
6
1
0
0
The Last of Us dizisinin yayınlanacağı tarih, HBO Max'in uygulamasında sürpriz bir şekilde ortaya çıktı.

HBO’nun merakla beklenen, oyun dünyasının efsanelerinden uyarlaması olacak The Last of Us dizisi, bugün en sonunda çıkış tarihine kavuştu. Üstelik tarih, HBO tarafından 'yanlışlıkla' paylaşıldı.

HBO Max uygulamasını ziyaret eden kullanıcılar, dizinin sayfasında sürpriz bir çıkış tarihiyle karşılaştı. Tarih, daha sonra VGC'ye konuşan ve ismi paylaşılmayan üst düzey yetkili tarafından doğrulandı.

The Last of Us, 15 Ocak’ta yayınlanıyor!

the last of us

HBO Max’in uygulamada yanlışlıkla gösterdiği tarihe göre The Last of Us, 15 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacak. Öte yandan dizinin ülkemiz gibi HBO Max’ın olmadığı yerlerde hangi aracılar yoluyla yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

The Last of Us, başrolde Pedro Pascal ve Bella Ramsey’e yer veriyor. Joel ve Ellie’yi canlandıracak bu iki ismin yanı sıra oyuncu kadrosunda Nico Parker, Tandie Newton ve Gabriel Luna gibi isimler de bulunacak.

Diziden ilk poster yayınlandı

Ortaya çıkan sızıntının ve doğrulamanın ardından HBO yetkilileri dizinin ilk posterini yayınladı. Posterin alt kısmında dizinin 15 Ocak tarihinde yayınlanacağının belirtilmesi de bu posterin "Dizinin sızdırılan çıkış tarihini resmi olarak doğrulamak için paylaşıldığı" iddialarını doğrular nitelikte.

7
6
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
6
1
0
0