Toplam Değeri 88 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 iOS Oyun ve Uygulama

21
6
5
3
2
ApStore'da yer alan ücretli uygulamalar, zaman zaman kısa süreliğine ücretsiz oluyor ve bu uygulamalardan en başarılı olanları sizin için derliyoruz.

Cep telefonlarımız, mağazalardan indirdiğimiz uygulamalar sayesinde zenginleşiyor ve her gün binlerce yeni uygulama ekleniyor. Her ne kadar pek çok ücretsiz uygulamaya erişebilsek de bazı ücretli uygulamalar için 'ücretsiz olsa da indirsem' diyoruz. Neyse ki AppStore bu konuda cömert bir platform ve kısa süreliğine de olsa bazı uygulamalara ücretsiz olarak ulaşabiliyoruz.

mi:nu:ti:ae

mi:nu:ti:ae oldukça enteresan bir platform ve ücreti de aslında oldukça yüksek. Uygulama belirli anlarda sizi fotoğraf çekmeye teşvik ediyor ancak bir profiliniz yok, beğeni yok, yorum yok. Kendini 'anti-sosyal sosyal medya platformu' olarak tanımlayan mi:nu:ti:ae'e göz atmak enteresan olabilir.

Corgi Puns – cute dog stickers

Klavyenize sevimli köpek emojileri eklemenizi sağlayan Corgi Puns - cute dog stickers'ın normalde ücreti 4,5 TL.

Montezuma Puzzle 4 Premium

Bulmaca oyunlarını sevenler için oldukça keyifli bir seçenek olan Montezuma Puzzle 4 Premium, Antik Aztek İmparatorluğu teması ve dengeli zorluk seviyesi ile dikkat çekici.

Ruler

Umulmadık anlarda ölçüm yapmanız gerektiğinde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Ruler, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak başarılı ölçümler gerçekleştiriyor.

Fonta – Little Design Studio

Fotoğraflarınız üzerinde çeşitli yazı fontları ve etiketler ile tasarımlar yapmanızı sağlayan uygulama oldukça kullanışlı ve keyifli. Tekrar ücretsiz olmadan önce, göz atmanızı tavsiye ederim.. 

Yazımızı ufak bir uyarı ile sonlandıralım; uygulamalar şu an için ücretsiz ancak ne zaman tekrar ücretli olacakları net olarak belli değil. Bu yüzden beğendiğiniz uygulamalar olduysa hemen indirmenizi öneririm.

Kaynak : https://bgr.com/2018/06/26/best-free-iphone-apps-ipad-ios-june-26/
21
6
5
3
2
Emoji İle Tepki Ver
21
6
5
3
2