• Anasayfa
  • İnternet
  • Türk Telekom’un 29 TL’den Başlayan Sabit İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un 29 TL’den Başlayan ‘Her Eve İnternet’ Kampanyası

168
15
7
2
2
Türk Telekom’un yeni kampanyası “İnternetsiz Ev Kalmasın”, son dönemlerde sabit hat arayışında olan müşterilere birbirinden uygun fiyatlarla internet hizmeti sunuyor. 30 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında bireysel müşteriler, 29 TL’den başlayan fiyatlarla evlerine internet hizmeti satın alabilecekler.

Çevrimiçi servislerin gelişmesiyle birlikte bankacılık işlemlerinden alışverişe, iletişimden sağlığa kadar pek çok işlemi internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Dolayısı internet, günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline gelmiş durumda. Uygun fiyatlı internet hizmeti almak ise başlı başına bir sorun.

Türkiye’nin önde gelen internet servisi sağlayıcılarından Türk Telekom, kısa süreli bir kampanya başlattı. Sadece bireysel müşterilerin dahil olabildikleri bu kampanya, 29 TL’den başlayan fiyatlarla sabit internet hizmeti sunuyor.

Türk Telekom

Türk Telekom’un, “İnternetsiz Ev Kalmasın” ismiyle başlatmış olduğu bu kampanya, daha çok uygun fiyata odaklanıyor. Sonuç olarak günümüzde 29 TL gibi bir ücret karşılığında internet hizmeti alabilmek çok da mümkün değil.

Türk Telekom, bu kampanya kapsamında iki farklı paketi bireysel müşterilere sunuyor. Bu paketlerden ilki 29 TL, ikincisiyse 39 TL karşılığında satın alınabiliyor. Üstelik müşteriler, istedikleri takdirde Türk Telekom’un “Alo Paket” hizmetine de bu kampanya kapsamında indirimli fiyatlarla sahip olabiliyorlar. Böylelikle hem internet hem de telefon hizmetinden aynı anda faydalanılabiliyor ve iki hizmet de fazlasıyla uygun fiyatlarla mal oluyor. Üstelik sabit internet kampanyası kapsamında internet kurulumunun ücretsiz olarak yapılması, müşterilere ek bir tasarruf imkanı daha sağlıyor.

Türk Telekom'un uygun fiyatlı tarifeleri nasıl alınır?

İnternetsiz Ev Kalmasın

Eğer son dönemlerde bir sabit internet paketi arayışı içindeyseniz, Türk Telekom’un bu kampanyasına hemen başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, burada bulunan bağlantıyı kullanarak Türk Telekom’un “İnternetsiz Ev Kalmasın” kampanya sayfasına gitmek. Bu sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp iletişim bilgilerinizi vermeniz halinde, Türk Telekom yetkilileri tarafınıza ulaşacak olup uygun fiyatlı sabit internet hizmetleriyle ilgili sizlere bilgilendirme yapacaktır. Ancak kampanyanın sınırlı bir süreliğine yapıldığını ve son günün 30 Eylül 2019 olduğunu bir kez daha hatırlatırız.

168
15
7
2
2
Emoji İle Tepki Ver
168
15
7
2
2