Twitter, "Nihayet" Dedirten Özelliğini Yayınladı: Sadece Takip Ettiğiniz Kişilerin Paylaşımlarını Görebileceksiniz

14
1
0
0
0
Twitter, 'Sana Özel' ve 'En son' paylaşım düzeninin ayrımını ana sayfanın tepesine taşıdı. Kullanıcılar, artık daha kolay bir şekilde iki kategorideki Tweet'ler arasında geçiş yapabilecek.

Twitter’da Elon Musk yönetiminin en büyük yenilik sözlerinden birisi, önerilen ve takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı Tweet’lerin birbirinden ayrılmasıydı. Aslında bu özellik halihazırda Twitter’da yer alırken, pek çok kullanıcı bu özelliğin farkında bile değildi.

Bugünse bu özelliği çok daha göz önüne taşıyan ve platformun bir parçası haline getiren yeni güncelleme yayınlanmaya başladı. Twitter kullanıcıları, ‘Sana Özel’ ve ‘En son’ sayfalarını artık ana sayfanın en tepesinde görmeye başladı.

Twitter’da önerilen ve takip ettiğiniz hesaplara ait Tweet’ler artık böyle ayrılıyor:

twitter

  • Daha önceki tasarımda önce sağ üstteki simgeye tıklıyor, ardından bu iki seçenekten birini seçiyordunuz.

Twitter’da ‘Sana Özel’ ve ‘En son’ sayfaları arasındaki geçiş, yalnızca parmağınızı sağa ya da sola kaydırarak yapılabilecek.

Yeni tasarım, şu anlık yalnızca iOS’ta yayınlanmaya başladı:

Twitter’da yapılan değişiklik, şu an için yalnızca iOS kullanıcıları için yayınlanmaya başladı. Twitter, Android için henüz bir tarih vermedi. Öte yandan yeni tasarım, şu an için yalnızca İngilizce dilinde kullanılabiliyor.

14
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
1
0
0
0