Kamuflajlı Olarak Tanıtılmıştı: Passat'ın Yerine Gelecek Volkswagen ID.7'nin Nasıl Görüneceği Belli Oldu

2
1
1
0
0
Kamuflajlı Olarak Tanıtılmıştı: Passat'ın Yerine Gelecek Volkswagen ID.7'nin Nasıl Görüneceği Belli Oldu
Volkswagen'in CES 2023'te tanıttığı elektrikli sedanı ID.7'nin renk değiştirme özelliği olmadan nasıl görüneceği belli oldu. Araç, seri üretim modelinde o kadar da heybetli görünmeyecek.

Geçtiğimiz yıl itibarıyla ikonik otomobili Passat Sedan'ın üretimini sonlandıran Volkswagen, bu model yerine elektrikli alternatifler oluşturmaya çalışıyor. Bu çalışmaların en sonuncusu olan ID.7 isimli elektrikli sedan ise bundan birkaç gün önce tanıtıldı.

Volkswagen ID.7'nin en dikkat çeken özelliği, kaportadaki boya teknolojisiydi. 40 kat elektronik boya kullanan şirket, bu sayede aracın renk değiştirmesine imkan tanıyacaktı. CES 2023 kapsamında yapılan açıklamalarda ise Volkswagen ID.7'nin renk değiştirme teknolojisinin seri üretim versiyonlarda bulunmayacağı belirtilmişti. Peki bu otomobil, piyasaya sürüldüğünde nasıl görünecek?

Volkswagen ID.7, kamuflajı kalktığında böyle görünecek!

Rusya merkezli otomobil haber sitesi Kolesa, Volkswagen ID.7'nin kamuflajını 'dijital ortamda' kaldırdı. Oluşturulan render görseller, araçtaki ihtişamın seri üretimde kaybolacağını düşündürüyor. ID.7'nin tasarım açısından Passat'ın yerini doldurup dolduramayacağının yorumunu sizlere bırakıyoruz.

Kolesa'daki meslektaşlarımıza göre Volkswagen ID.7'nin renk değiştirme teknolojisi kalktığında, sedan otomobilin arka taraftan görünümü de değişecek. CES 2023'te gösterilen iki parçalı arka aydınlatma, seri üretim versiyonda bagaj kapağı boyunca uzanan tek parça aydınlatma olarak karşımıza çıkacak.

Volkswagen Passat ile Volkswagen ID.7'nin karşılıklı görüntüsü:

Siz bu tasarım ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Volkswagen ID.7, tasarımıyla Passat'ın önüne geçmeyi başarabilir mi?

Volkswagen ID.7 ile ilgili tüm detaylar için:

Volkswagen'in Ocak 2023 güncel fiyatları için:

Kaynak : https://www.motor1.com/news/629750/2024-volkswagen-id7-rendering/
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0