Xiaomi, T Serisi CIGA Design Mekanik Saatini Tanıttı

33
5
1
0
0
Çin merkezli dev teknoloji şirketi Xiaomi, akıllı telefon dışında ürettiği ürünlere bir yenisini daha ekleyerek yeni mekanik saatini tanıttı.

Kurulduğu günden beri akıllı telefonlarının yanında tüketici elektroniğine de önem veren Çinli teknoloji devi Xiaomi, şimdi de klasik tarzı benimseyen kullanıcılarının beğenisine sunmak üzere bir ürüne yoğunlaşmış durumda.

Bilindiği gibi Xiaomi, giyilebilir teknoloji alanında kullanıcının hayatını kolaylaştırılması amaçlanarak ortaya çıkmış olan akıllı bileklik serisi Mi Band ile tüm dünyada satış rekorları kırmıştı. Xiaomi, yeni ürünüyle birlikte kullanıcılarına teknolojik olmaktan ziyade oldukça zarif görünümüyle dikkatleri üzerine çeken bir mekanik saat serisi çıkarıyor. Bu seri, Xiaomi’nin CIGA ile yaptığı ortaklığın sonucu olarak piyasaya sürülüyor.

T-Series CIGA Design

Xiaomi CIGA serisi saatler, belirli tarzını yansıtmak isteyen kullanıcıların dikkatlerini çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Serinin ilk ürünü, piyasaya sürüldüğünde satış başarısı oldukça iyiydi ve dünya çapında birçok ödül kazanmıştı. Bu başarının üzerine Xiaomi, CIGA ile birlikte daha fazla kullanıcıya ulaşmak için tasarımlarında çalışmaya devam etti.

Günümüz akıllı saatlerinde bulunan çoğu teknolojiyi barındırmayacak olan saat, Çin’de 101 dolardan (570 TL) satışa sunulacak. Saati satın almak isteyen kullanıcılar kordon rengini kırmızı veya siyah olarak seçebilecekler. Bu ürün ile birlikte Xiaomi, neredeyse her tür pazara girmeye korkmadığını da kanıtlamaya devam edeceğini belli etti.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/xiaomi_introduces_tseries_ciga_design_mechanical_watch-news-38234.php
33
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
33
5
1
0
0