Xiaomi, Gerektiğinde Taşınabilir Bataryaya Dönüşen Çok Amaçlı El Fenerini Tanıttı

27
1
1
1
0
Çinli teknoloji devi Xiaomi, acil durumlarda el feneri, masa lambası ve hatta taşınabilir batarya olarak kullanılabilecek çok işlevli yeni bir cihaz tanıttı. Bugün itibarıyla satışa çıkan cihaz, 119 Yuan (yaklaşık 17 dolar) fiyat etiketine sahip.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Xiaomi, kullanıcıların gündelik yaşamlarını kolaylaştıracak ürünler geliştirmeye devam ediyor. Daha önce akıllı akvaryum, akıllı kapı kilidi gibi ilginç ürünleriyle karşımıza çıkan Çinli marka, bu kez de çok amaçlı bir el feneri tanıttı.

Xiaomi’nin ‘3 in 1 Multi-Function Flashlight’ adını verdiği cihaz, acil durumlarda el feneri, masa lambası ve taşınabilir batarya olarak kullanılabiliyor. Benzersiz bir esnekliğe sahip olan cihaz, ortamdaki diğer insanların varlıklarını tespit edebilmesini sağlayan çift fotoğraf sensörleriyle donatıldı.

xiaomi ürün

Örneğin; karanlık bir yerde sıkıştınız ve yardıma ihtiyacınız var. Xiaomi’nin yeni el feneri, birisi size yaklaştığında otomatik olarak yanıyor. 3 metre uzaklıktaki insanı dahi tespit edebilen cihaz, 120 derecelik bir görüş açısına sahip.

fener

Çok fonksiyonlu cihaz, 2.600mAh lityum-iyon bataryadan besleniyor. Xiaomi’nin paylaştığı görüntülerde, el fenerinin çeşitli şekillerde kullanıldığını görüyoruz. Çinli marka, cihazın duvar veya masa lambası olarak kullanılabileceğini ve herhangi bir yere yerleştirilebileceğini söylüyor.

xiaomi fener

Cihaz ayrıca akıllı telefon ve diğer elektronik cihazlar için kompakt bir taşınabilir batarya görevi de görüyor. 3 in 1 Multi-Function Flashlight, bugün itibarıyla Xiaomi'nin Youpin adlı e-ticaret sitesi üzerinden 119 Yuan (yaklaşık 17 dolar) fiyattan satışa sunuldu. 

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/12/02/xiaomi-unveils-3-in-1-device-that-turns-into-a-flashlight-lamp-and-power-bank/
27
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
27
1
1
1
0