Yalnızca Meksika İçin Yayınlanan Instagram Lite, Türkiye'den Nasıl Yüklenir?

33
10
6
1
1
Instagram, zayıf donanımlı cihazlar için geliştirdiği Intagram Lite uygulamasını resmi olarak sadece Meksika'da kullanıma sunmuş olsa da Android işletim sistemi uygulamayı Türkiye'den de yüklemek için bir açık kapı bırakıyor.

Dünyanın en büyük görsel içerik paylaşım platformu olan Instagram, zayıf donanımlı cihazların da Instagram hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmesi için Instagram Lite’ı kullanıma açtı. Sorun şu ki Instagram Lite şu anda sadece Meksika’dan indirilebiliyor. Tabi Android işletim sisteminin arka kapısından girmek istemiyorsanız.

Aşağıda açıklanan adımları uygulayarak Instagram Lite uygulamasını kolay bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Yapılan testlerde aşağıdaki yöntemin başarılı bir şekilde çalıştığı görüldü fakat herhangi bir sorun yaşamanız halinde yorumlar kısmında yaşadığınız sorunu dile getirirseniz içerik gerekli şekilde düzeltilecektir.

  • Öncelikle buraya tıklayarak dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınız üzerinden Instagram Lite’ın Play Store sayfasına ulaşın.
  • Adres çubuğundaki ‘hl=en&’ ibaresini silin ve ardından URL’yi kopyalayın.

  • Buraya tıklayarak APKPure web sitesine girin. Fare imleciniz ile ‘Products’ sekmesinin üzerine gelin ve açılan menüden ‘APK Download’ seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfanın ortasında bulunan adres çubuğuna kopyaladığınız URL’yi yapıştırın ve ‘enter’a tıklayın.

  • Artık Instagram Lite APK’sını güvenli bir şekilde indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.
Kaynak : https://beebom.com/how-install-instagram-lite-india/
33
10
6
1
1
Emoji İle Tepki Ver
33
10
6
1
1