Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 11 Fragman

347
193
79
62
34
Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 11 Fragman
"Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı" ya da "Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?" şeklinde sorular soruyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta yayınlanan en yeni 11 fragmanı sizler için derledik.

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. Foundation

Çıktıktan sonra insanlar muhtemelen yapımı sağda solda bu isimle anacak olsa da Apple TV+'ın bu yeni yapımı, Isaac Asimov'un dilimize Vakıf adıyla çevrilen eseridir. Vakıf serisinin ne kadar doğru şekilde aktarılacağı ya da ne kadarının gösterileceği belli değilse de kabul edelim ki görsel anlamda oldukça göz alıcı bir yapım geliyor.

2. Hamilton

Disney yapımı olan Hamilton, başrolünde bulunan Lin-Manuel Miranda ve orijinal ekibin geri kalanıyla birlikte 3 Temmuz'da Disney+ ekranlarında olacak. Yapımda, ABD'nin kurucularından olan Alexander Hamilton'ın hikâyesi anlatılacak.

3. Over the Moon

Netflix'in Disney tarzı bir animasyon müzikal yapma amacıyla yola çıktığı Over the Moon, en azından fragmanda görüldüğü kadarıyla başarılı olmuş gibi duruyor. Ay'a gidip Ay Tanrıçası ile tanışmaya karar vermiş olan bir kızın, roket yapmaya çalışmasını izleyeceğimiz yapımın sonbaharda yayınlanması bekleniyor.

4. The Handmaid's Tale

The Handmaid's Tale, dördüncü sezonuyla geri dönüyor. Yakın zamanda ekranlara dönüş yapmayacak olan dizinin çıkış tarihi de kesin değil. Elisabeth Moss'un karakterinin hikâyesi gelecek yıl Hulu ekranlarında olacak.

5. Antebellum

Antebellum, Netflix'in özel yapımlarından bir tanesi olacak. Dizide, görünüşe göre kaçırılıp geçmişe götürülen ve Güney Amerika'da köleleştirilen bir kadının hikâyesi anlatılacak. Yapımın vizyon tarihiyse 21 Ağustos.

6. The Nest

The Nest oldukça merak edilen ve oldukça da ilginç bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Netflix'in bu yapımında çeşitli film yapımcıları, pandemi sürecinde evde kaldıkları sürede birer kısa film çekti. Seride yer alan yönetmenler arasındaysa Ana Lily Amirpour, Maggie Gyllenhaal, Kristen Stewart, Paolo Sorrentino, David Mackenzie gibi isimler var. Yapımın yayın tarihiyse 30 Haziran.

7. Brave New World

NBCUniversal'ın bir aydan kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan yayın platformu Peacock, yeni orijinal dizisine fragmanla yakından bakmayı sağlıyor. Başrolünde Alden Ehrenreich'in yer alacağı ve 15 Temmuz'da yayınlanacak olan Brave New World, ülkemizde de çok okunan romanlardan Cesur Yeni Dünya'nın bir uyarlaması olacak.

8. The King's Man

Matthew Vaughn'un yönetmenliğe geri döndüğü bu yapımda, Kingsman filmlerinden öncesinde yaşananları görüyoruz. İlk iki filmde yaşanan aksiyonu aratmayacağı kesin olan yapımın vizyon tarihi de 18 Eylül olarak açıklandı.

9. Sweat

İsveç yapımı bu film, Cannes'ta gösterime girecekti ama olmadı zira festival de olmadı. Filmin konusuysa bir fitness fenomeni. Yapım da daha ziyade sosyal medya ve onunla gelen şöhretin yarattığı sıkıntıları ele alıyor.

10. Muppets Show

Zamana meydan okuyan kuklalar bir kez daha karşımıza çıkacak. Disney, ikonik karakterlerin ünlülerle röportajlar yaptıkları ve arada da komik skeçler sergiledikleri bir yapım hazırladı. Disney+'ta yayınlanacak yapımın ilk yayın tarihiyse 31 Temmuz olarak belirtildi.

11. Ava

Jessica Chastain bu filmde, eski lideri kendisinin peşine düşünce eski organizasyonundan kaçan bir suikastçıyı canlandırıyor. Senaryo anlamında baktığımızda daha önce pek çok benzeri çekilmiş olan Ava, kadroda yer alan Colin Farrell, Common ve John Malkovich gibi isimlerle öne çıkmayı amaçlıyor.

Bu hafta yayınlanan fragmanları ele aldığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki hafta yeni fragmanlarla görüşmek üzere hoşça kalın.

347
193
79
62
34
Emoji İle Tepki Ver
347
193
79
62
34