• Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman

Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman

39
22
19
6
5
Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman
"Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı" ya da "Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?" şeklinde sorular soruyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta yayınlanan en yeni 5 fragmanı sizler için derledik.

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. Onward

Animasyon filmlerine hayranlık duyanlardansanız listemiz bu hafta sizin ilginizi çekebilecek bir fragmanla başlıyor. Animasyon filmleri konusunda en başarılı stüdyolardan biri olan Pixar, bu hafta Onward isimli filmi için ilk fragmanı yayınladı. Yolculuk macerası temalı Onward, 2020 yılında 6 Mart'ta vizyona girecek.

2. Jungle Cruise

Dwayne Johnson ve Emily Blunt’ın başrollerinde yer aldığı Jungle Cruise, belki de haftanın en dikkat çeken fragmanı. Karayip Korsanları ve Indiana Jones karışımı olarak nitelendirebileceğimiz film, Disney'in önümüzdeki yıl en güçlü filmlerinden biri olacak. Jungle Cruise için açıklanan vizyon tarihi ise 24 Temmuz 2020.

3. Çarli'nin Melekleri

2019'un merakla beklenen filmlerinden biri olan Çarli'nin Melekleri için bu hafta yeni bir fragman yayınlandı. Bir bölümü İstanbul'da çekilen film, oyunculara göre orijinal filmi aratmayacak bir uyarlama olacak. Elizabeth Banks, Sam Claflin, Noah Centineo, Djimon Hounsou, Jonathan Tucker, Robert Maaser ve Patrick Stewart gibi isimlerin yer aldığı film, 15 Kasım 2019'da vizyona girecek.

4. Truth Be Told

Bilindiği üzere Apple'ın kendi yayın servisi Apple TV+, birçok özgün içerikle birlikte geliyor. Bu içeriklerden biri olacak olan Truth Be Told da drama türünü sevenler için ilgi çekici bir film gibi görünüyor. Truth Be Told, 6 Aralık'ta Apple TV+'ta yayınlanacak.

5. The Elephant Queen

Truth Be Told gibi yine Apple TV+'ta yayınlanacak olan The Elephant Queen, yaklaşık 1 yıl önce Apple tarafından satın alınmıştı. O günlerde orijinal içerik listesini genişletmek için yapılan hamle, TV+ platformunun ilk filmlerinden birini karşımıza çıkardı. Belgesel türündeki The Elephant Queen, 1 Kasım'dan itibaren izleyicilerle buluşacak.

Bu hafta yayınlanan fragmanları ele aldığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki hafta yeni fragmanlarla görüşmek üzere hoşça kalın.

39
22
19
6
5
Emoji İle Tepki Ver
39
22
19
6
5