Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 6 Fragman

322
187
68
58
32
Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 6 Fragman
"Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı" ya da "Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?" şeklinde sorular soruyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta yayınlanan en yeni 6 fragmanı sizler için derledik.

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. Normal People

Koronavirüs salgınının yayılmaya hızla devam ettiği bugünlerde sinema salonları yerine daha çok dijital platformlarda yayınlanan içeriklerle karşılaşıyoruz. Bu içeriklerden biri olan Normal People, Hulu platformu üzerinden izleyenlerle buluşacak. Bir gençlik dizisi olarak öne çıkan yapım, Sally Rooney'nin romanından uyarlanmış ve genç bir çiftin liseden üniversiteye uzanan aşk macerasını konu ediniyor. Normal People, 29 Nisan 2020'de Hulu'da yayınlanacak.

2. The Innocence Files

Dijital platformların en popüleri olan Netflix'te yayınlanacak olan The Innocence Files, ülkemizde 'Masumiyet Dosyaları' ismiyle izleyenlerle buluşacak. Suç Temalı Diziler alt kategorisine eklenecek bu yapım, bir dizi haksız mahkumiyetin ardındaki yanlış adımları ve aldatmacayı açığa çıkarma mücadelesini ekranlara taşıyacak. Roger Williams ve Alex Gibney'in yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizi; Chester Hollman, LevenBrooks ve Kennedy Brewer gibi isimleri bir araya getirecek. The Innocence Files, 15 Nisan 2020'de Netflix'te olacak.

3. Sihirli Güreşçi

Listemizdeki bir diğer Netflix yapımı olan Sihirli Güreşçi, platformda Spor Komedileri adlı kategoride izleyicilere sunulacak. Sihirli bir maskenin özel güçlerini kullanan genç WWE hayranı bir gencin katıldığı güreş yarışmasında yol açtığı kaosu anlatacak olan film; Seth Carr, Tichina Arnold ve Adam Pally isimlerini bir araya getirecek. WWE hayranlarının yakından tanıdığı The Miz'in de yer aldığı Sihirli Güreşçi, 10 Nisan 2020'de Netflix'te yayınlanacak.

4. Here We Are: Notes for Living on Planet Earth

Apple'ın dijital yayın platformu Apple TV+'ta yayınlanacak bir içerik olan Here We Are: Notes for Living on Planet Earth, animasyon türündeki yapımları sevenlerin ilgisini çekebilir. Oliver Jeffers’ın çocuk kitabından uyarlanan yapımda; 7 yaşındaki bir çocuğun dünyanın mucizelerini ailesinden ve Her Şey Müzesi’ndeki (Museum of Everything) gizemli sergiden öğrenmesine tanıklık edeceğiz. Chris O’Dowd, Ruth Negga, Jacob Tremblay ve Marly Streep gibi oyunların sesleriyle dâhil olduğu Here We Are: Notes for Living on Planet Earth, 17 Nisan 2020'de Apple TV+'ta olacak.

5. Peninsula

Post apokaliptik dünya temalı filmleri sevenlerdenseniz sizin için yılın iddialı yapımlarından biri olacak olan Peninsula da bu hafta fragmanı yayınlanan filmlerden biri olarak karşımıza çıktı. Zombi istilası altındaki Güney Kore'den kaçmakta olan eski bir askerin maceralarını anlatan devam filminin yönetmenlik koltuğunda Sang Ho Yeon oturuyor. Peninsula, 12 Ağustos 2020 tarihinde beyaz perdede izleyicilerle buluşacak.

6. 50 States Of Fright

Son dönemde popülaritesini iyice artıran Quibi platformunda yayınlanacak olan 50 States Of Fright, Sam Raimi imzası taşıyan bir dizi. Her bölümünde korku temalı farklı hikâyelerin anlatılacağı dizi, bu özelliğiyle oldukça ilgi çekici görünüyor. Senarist kadrosunda Ivan Raimi, Scott Beck ve Bryan Woods gibi isimlerin yer aldığı Quibi dizisi, 6 Nisan'da yayın hayatına başlayacak.

Bu hafta yayınlanan fragmanları ele aldığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki hafta yeni fragmanlarla görüşmek üzere hoşça kalın.

322
187
68
58
32
Emoji İle Tepki Ver
322
187
68
58
32