11
2
1
1
0

Teknolojinin gelişimiyle hayatımıza giren akıllı ev aletleri, hayatımızın büyük bir bölümünü ele geçirdi. Bu aletlerin yardımıyla artık hayatın her alanında daha pratik çözümlere ulaşmak mümkün hale geldi. Biz de bu içeriğimizde toplam 1000 TL bütçe ile aydınlatma, TV ve mutfak konusunda elinizi kolaylaştıracak teknolojileri bir araya getirdik.

1000 TL bütçeyle sahip olabileceğiniz akıllı ev aletleri:

akıllı priz

Evimizi biraz daha akıllı hale getirebilmek için kullanabileceğimiz ürünlerden ilki TP-Link imzalı Tapo P100 akıllı priz oluyor. Tapo P100 akıllı priz, 100 TL'lik fiyatına kıyasla uzaktan Wi-Fi ile gücü kesme ve akıllı asistan desteği gibi birçok işlevsel özellik sunuyor.  

Listemizin ikinci sırasında Sonof R2 isimli akıllı röle yer alıyor. Piyasada yaklaşık 90 TL'den satılan Sonof R2 akıllı ev rölesini akıllı prizden farklı olarak doğrudan elektrik hattının üzerine takarak aktif hale getirebiliyorsunuz. Mobil uygulama aracılığıyla kontrol ve akıllı asistan desteği de bu ürün için mevcut.

Bir diğer ürünümüzse Xiaomi'nin LED Smart Bulb 2 akıllı ampulleri. Yaklaşık 300 TL'den satılan bu akıllı ampulleri RGB aydınlatma için kullanabilir, akıllı asistan aracılığıyla komutlar verebilir ve mobil uygulama üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

su arıtma cihazı

Listemizin geri kalanında Brita marka bir su arıtma cihazı, akıllı TV aracı ve akıllı mutfak terazisi yer alıyor. Tüm bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen yukarıdan videomuzu izleyebilirsiniz.

11
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
2
1
1
0