Google Play’de Satışa Sunulan En Pahalı 13 Android Uygulaması

167
53
31
12
12
Android’de yer alan pek çok uygulama ücretsizdir. Ücretli olanların bazıları, uygulamanın yüklendiği telefonlardan bile daha pahalıya geliyor. İşte fiyatına inanmakta zorluk çekeceğiniz 13 Android uygulama.

Akıllı telefonlara ne kadar pahalı uygulamalar yükleyebilirsiniz? Bazı uygulamalar dikkat çekici şekilde pahalı olabiliyor. Bu uygulamalardan bir ikisinin yüklediğinizde telefondaki uygulamalar telefonun kendisinden pahalıya gelmiş oluyor. 

Dr. Web Security Space

dr. web

Bu uygulama, cihazınızı envai çeşit zararlı ve kötü niyetli yazılımdan koruyor. Ayrıca TV setleri, medya oynatıcılar ve oyun konsolları da destekleniyor. Uygulama sürekli olarak koruma sağlıyor. Fiyatı ise 199 TL. 

G-CORE Green Caddy Golf World

golf uygulaması

Dünyanın dört bir yanında golf oynuyorsanız, sizin için kortların haritasını sağlayan ve golf oynayanların bilmesi gereken bilgileri veren G-Core Green Caddy Golf World de pahalı uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamanın fiyatı 379,99 TL. 

Machinist Helper Full

machinist helper

Çeşitli işlemler için makine kullanıyorsanız, yaptığınız işlemlerde hata yapmamanız için kullanabileceğiniz ve pek çok özelliğe sahip bir uygulama bu. Uygulama içerisinde onlarca fonksiyon bulunuyor. Fiyatı ise 249,99 TL.

Bonney’s Gyn. Surgery

bonney gyn surgery

11. edisyonu ile karşımızda olan bu kitap uygulaması, jinekolojide kullanılan tedavi yöntemleri ve müdahale şekillerine odaklanıyor. Ameliyatların nasıl yapılacağının da anlatıldığı uygulamanın fiyatı 328,63 TL.

Nelson Textbook of Pediatrics

Nelson pediatrics

Bir başka tıp eğitim uygulaması olan Nelson Textbook of Pediatrics, daha ziyade çocuk hastalıkları için özelleşmiş durumda. Özellikle genetik kondisyonların belirlenmesini amaçlayan uygulama çeşitli ölçümleri de değerlendirmeyi sağlıyor. Uygulamanın fiyatı 431,99 TL.

Emergency Medicine 

Bu güzide uygulamanın amacı, tıp öğrencilerinin eğitimine yardımcı olmak. Amerikan tıp eğitimine göre hazırlanan uygulama, bol miktarda görsel, bilgi içeriği ve çeşitli hastalıklara karşı açıklamalar içeriyor. Şu andaki fiyatı 609 TL.

5-Minute Sports Medicine

sports medicine

Günlük spor yaparken bir sağlık sorunuyla karşılaşmanız durumunda size yardımcı olması için tasarlanmış olan bu uygulamanın içinde 280 tedavi yöntemi özetlenmiş durumda. Gerçek doktorların elinden çıkan bilgiler içeren uygulama bu nedenle 639,99 liraya satılıyor. 

The Color Atlas of Internal Medicine

internal medicine

Bir başka Amerikan tıp eğitim uygulaması. 2000’den fazla renkli ve detaylı görsel içeren bu uygulama ile doktorların ve tıp öğrencilerinin, her gün karşılaşılan vakalar hakkında eğitilmesi amaçlanıyor. Fiyatı ise 679,99 TL.

Zollinger’s Atlas of Surgical Operations

zollinger's atlas

Bu uygulama da listemizde hiç olmayan(!) tıp uygulamalarından biri. Uygulama içerisinde sık yapılan ameliyatların nasıl yapılacağına dair eğitim bilgileri yer alıyor. Fiyatı ise 809,99 TL. 

Most Expensive Android Widget

widget

Bu uygulamanın amacı, ne kadar zengin olduğunuzu sadece 199 dolara telefon ekranınıza taşımanızı sağlamak. Uygulama ülkemizde kullanılamıyor. 

Most Expensive Car Chase Game

car chase

Bir oyunda araba kovalamak hiç bu kadar pahalı olmamıştı. Bu oyunun fiyatı sadece 1329,99 TL olarak belirlenmiş durumda. Uygulamanın hiçbir numarası yok, sadece pahalı. 

The Atlas of Emergency Medicine

atlas of emergency medicine

Bu uygulama da insanların acil durumlarda yapabileceklerini anlatıyor, 1500’den fazla renkli illüstrasyon içeren bu uygulama da tıp öğrencilerine yönelik. Uygulamanın fiyatı ise 1329 tl.

I’m RICH

I'm rich

2.549,99 TL’lik bu uygun fiyatlı uygulama ile insanlara ne kadar zengin olduğunuzu gösterebiliyorsunuz. Uygulamanın olayı bu kadar. Uygulamayı henüz indiren yok. Uygulamanın yarı fiyatlı uygun(!) alternatiflerine yönelmiş olmaları muhtemel. 

Sapphire

sapphire colleciton

Sapphire, sanal olarak bir kişiye değerli taş almak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Sanal olarak almak derken taşları internet üzerinden almaktan bahsetmiyoruz, taşların kendisi sanal. Uygulamanın fiyatı ise 13.370,00 TL. Daha güzeli ise bu uygulamayı satın alan 5’ten fazla insan var. Abu Moo, bu koleksiyonunda toplam 6 uygulama barındırıyor. Her birinin fiyatı aynı. Altı değerli taş uygulamasını da topladığınızda Sonsuzluk Klasörü diye klasör açıp hepsini içine koyabilirsiniz. 

Kaynak : https://www.rankred.com/10-most-expensive-android-apps-in-the-world/
167
53
31
12
12
Emoji İle Tepki Ver
167
53
31
12
12