TikTok Videosu Düzenleme Uygulaması CapCut, Windows'a Geldi

23
4
2
1
0
Özellikle TikTok'ta içerik üretenlerin tercih ettiği CapCut video düzenleyicisinin masaüstü sürümü yayınlandı. Uygulama, TikTok'taki içeriklerin öne çıkmasını sağlayacak önemli bir özelliğe de yer veriyor.

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından olan TikTok’un çatı şirketi, içerik üreticilerinin işini kolaylaştırmak için bir de video düzenleyicisi yayınlamıştı. TikTok’la doğrudan entegre olarak çalışan ‘CapCut’ video düzenleyicisi, bugüne kadar yalnızca mobil cihazlara yüklenebiliyordu. Bugünse pek çok kişinin uzun süredir bulunmakta olduğu talep karşılık buldu.

ByteDance, CapCut’ın masaüstü uygulamasını resmen yayınladı. Şu anlık yalnızca Windows işletim sistemi için indirilebilir olan uygulama, mobil sürümdeki tüm özellikleriyle birlikte geldi. Elbette bu özelliklerden en ön plana çıkanı, doğrudan TikTok’ta trend olan şarkıları liste halinde görme ve bir tıkla videoya ekleme özelliğiydi.

CapCut neler sunuyor?

capcut

CapCut, her video düzenleyicisinde olduğu gibi videolarınızı kesme, kesitler arasına geçişler ekleme, yazı ve efekt koyma gibi basit özelliklere yer veriyor. Fakat bunun ötesinde kullanıcılar, doğrudan uygulama içinde ücretsiz olarak kullanılabilecek stok videolara ulaşabiliyor, TikTok’ta videonuzun öne çıkmasını sağlayacak trend şarkılara erişim sunuyor.

capcut

Bunların yanı sıra uygulama, yazdığınız metinleri farklı dillerde ve ses efektlerinde okuma ve 93 dilde otomatik altyazı koyma özelliklerini de sunuyor. CapCut’ın masaüstü sürümünü bilgisayarınıza indirmek için bu bağlantıya tıklayarak uygulamanın sitesine ulaşabilirsiniz. Öte yandan uygulamayı bilgisayarınıza kurmadan da bu bağlantıya tıklayarak tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz.

23
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
23
4
2
1
0