• Anasayfa
  • Sektörel
  • Dumlupınar Üniversitesi 6. Bilişim Semineri 19 Aralık’ta Düzenleniyor!

Dumlupınar Üniversitesi 6. Bilişim Semineri 19 Aralık’ta Düzenleniyor!

1
0
0
0
0
IEEE Dumlupınar tarafından bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Bilişim Seminerleri (BİLSEM) 19 Aralık 2016 Pazartesi günü 13:45’te Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kırmızı Salon’da...

Dumlupınar Üniversitesi IEEE Öğrenci Topluluğu, mesleki kariyer bilinci oluşturmak, üniversiteyi iş dünyasına tanıtmak, üniversite öğrencilerinin iş dünyasında faaliyet gösteren şirketlerle iletişim kurmasını sağlamak, teknik gelişimine katkıda bulunmak ve dünyada gelişen teknolojiden haberdar olmalarını sağlamak amacıyla düzenleyeceği 6. Bilişim Semineri, 19 Aralık 2016 Pazartesi günü Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kırmızı Salon’da saat 13:45’te başlayacak.

IEEE Dumlupınar’ın her yıl  düzenlediği geleneksel  etkinliklerinden biri olan Bilişim Seminerleri bu yıl da önemli isimlerini Dumlupınar Üniversitesi’nde öğrenciler ile bir araya getirecek. Bunun yanı sıra sektörde önemli yer sahibi kurumsal firmalar ile çeşitli konferans ve seminerler düzenleyerek öğrenciler ile firmalar arasında köprü oluşturacak olan Bilişim Seminerleri, bu yıl da dopdolu geçecek.

IEEE Dumlupınar Bilişim Semineri Konuşmacıları;

Ercan Altuğ YILMAZ - GamFed Dünya Oyunlaştırma Federasyonu Türkiye Temsilcisi, Eğitimci, Yazar
Cihan NALBANT - “İyi Niyetli Hacker” olarak tanınan, Yazılım Mühendisi, Code of Tech Kurucu ortağı

19 Aralık Pazartesi günü 13:45'te Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kırmızı Salon’da gerçekleşecek olan 6. Bilişim Semineri’nde kariyerinize giden yolda size katkı sağlayacak bilgiler edinebilir, konuşmacıların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. 

Webtekno olarak ‘Medya Sponsorluğu’nu üstlendiğimiz, sürpriz hediyelerle dolu ve tüm katılımcılara ücretsiz "Katılım Belgesi" verilecek olan 6. Bilişim Semineri'ne herkes davetlidir.

Etkinlik detaylarına buradaki Facebook adresinden ulaşabilir, Dumlupınar Üniversitesi IEEE Topluluğu’nu da Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0