• Anasayfa
  • Oyun
  • E3 2018'e Damgasını Vuran En Başarılı Oyunlar (Anket)

E3 2018'e Damgasını Vuran En Başarılı Oyunlar (Anket)

54
15
3
2
1
E3 2018'e Damgasını Vuran En Başarılı Oyunlar (Anket)
E3 2018, bir yandan duyurulan oyunlarla oyuncuları mutlu etmiş, bir yandan da beklenen ama ses çıkmayan oyunlarla hayal kırıklığı yaratmıştı.

Oyunseverlerin her sene merakla beklediği E3 etkinliği geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Pek çok oyunsever, gelen yeni oyun haberleriyle sevinirken, bazılarımız da bekleyipte haber alamadığımız oyunların varlığı sebebiyle hayli üzülmüştük. Bu listemizde de etkinliğin en dikkat çekici 6 oyununu sizin için listeledik. 

The Last of Us Part II

The Last of Us II, E3'de oldukça beğeni toplayan 10 dakikalık bir video ile duyuruldu. Hem oynanışı hem de grafikleri ile hayli dikkat çeken oyun, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak ve 5 sene sonrasında geçecek. Bol bol zombi göreceğimiz oyunda, aslında temelde en büyük düşmanın yine insanlar olduğunu da göreceğiz gibi duruyor. Oyunun çıkış tarihi ise henüz netleşmiş değil.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima, 13. yüzyılın Japonya'sına oldukça keyifli bir bakış açışı sunacak gibi duruyor. Özellikle görsel anlamdaki etkileyiciliği ile dikkat çeken oyun, samuray savaşçılarının inanılmaz mücadelesine bizleri de dahil edecek. Oyun aslında geçtiğimiz sene E3'de tanıtılmıştı, ancak bildiklerimiz oldukça sınırlıydı. Gelen 9 dakikalık oynanış videosu ile birlikte oyuna dair heyecanımız da arttı. Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz net bir açıklama yok.

Spider-Man

Senelerdir merakla beklenen, ancak bir türlü çıkış tarihini öğrenemediğimiz Spider-Man, E3'de gelen bir haberle hepimizi sevindirdi. New York sokaklarında oldukça etkileyici grafikler ve keyifli bir oynanış ile maceraya doyacağımız oyun, Eylül ayında satışa çıkacak.

11-11: Memories Retold

Hikaye odaklı bir oyun olan 11-11: Memories Retold, Birinci Dünya Savaşı sırasında geçen etkileyici bir öyküyü anlatacak. Görsel olarak da oldukça farklı bir bakış sunan oyun, yağlı boya tablolarından fırlamışcasına etkileyici atmosferiyle, büyük ilgi göreceğe benziyor.

Shadow of the Tomb Raider

Lara Croft, uzun süredir beklenen yeni oyunuyla hayatlarımıza yeniden dahil olmaya hazırlanıyor. Oyun, Lara Croft'ın son macerasını anlatacak ve oldukça zorlu görevler bizleri bekliyor. 'Maya kıyameti' ile mücadele edip, zorluklarla dolu bir yolculuk yapmak zorunda kalan Lara, maceranın sonunda ise yeni ünvanını alacak. Oyun 14 Eylül'de satışa çıkacak.

Battlefield V

Battlefield V, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak ve senaryo modunun yanında çok oyunculu olarak da sunulacak. Oyunun özellikle bu çok oyunculu mod ile ilgili büyük iddiaları var ve 19 Ekim'de satışa çıkacak.

Bu oyunlar dışında E3'te büyük ses getiren başka oyunlar da var. Bunların başında Cyberpunk 2077, Rage 2, Fallout 76 gibi oyunlar geliyor. Peki, E3'e gerçekten damgasını vuran oyun hangisi oldu? Anketimize katılarak en başarılı oyunları belirleyebilirsiniz.

Kaynak : https://venturebeat.com/2018/06/15/the-deanbeat-my-favorite-games-of-e3-2018/
54
15
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
54
15
3
2
1