• Anasayfa
  • Sinema
  • Game of Thrones 8. Sezon Fragmanında Beklenen Buluşma

Game of Thrones 8. Sezon Fragmanında Jon ve Arya Sonunda Kavuştu

17
2
0
0
0
Game of Thrones’tan heyecanı doruğa çıkaracak yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda uzun süredir beklenen Jon Snow-Arya Stark buluşması da yer alıyor.

Game of Thrones hayranlarına keyifli haber HBO’dan geldi. Doğru düzgün bir detayın belli olmadığı ilk kısa fragman, kelimenin gerçek anlamıyla çok karanlık olduğu için eleştirilmişti. Detayları saklamak isteyen HBO, fragmanı neredeyse kapkara bir halde yayınlamıştı.

Yeni fragmanda ise Jon Snow ve Arya Stark sonunda yeniden bir araya geliyor. Yarı-kardeş olarak adlandırılan ikili en son 1. sezonda Ned Stark’a yas tutarken birlikte görülmüştü.

Maisie Williams ve Kit Harrington, çok fazla sahnede beraber oynamadılar. Öte yandan her iki karakter de serinin takipçileri arasında büyük bir hayran kitlesine sahip ve ikilinin bir araya geleceği zamanı sabırsızlıkla bekliyorlar.

Fragmanda ise bu detay dışında ilgi çekici çok da başka bir şey yok. Bunun hayranlara yetmeyeceğini düşünen HBO, neyse ki ikinci bir fragman daha yayınladı. Bu fragmanda Tyrion’un yaptığı seslendirmeyi duyuyoruz.

Dizinin son sezonu 14 Nisan'da gösterime girecek. 

Kaynak : https://mashable.com/video/game-of-thrones-season-8-teaser-jon-and-arya-reunite/#z_5G_ggVGaqd
17
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
2
0
0
0