• Anasayfa
  • Sinema
  • Keanu Reeves'ten Constantine Hayranlarını Sevindirecek Haber

Keanu Reeves'ten Constantine Hayranlarını Sevindirecek Haber

74
4
4
4
1
Şu sıralar John Wick karakteriyle gündemde olan Reeves, 2005 yılında canlandırdığı John Constantine karakterinin devam filmine de sıcak bakıyor.

Birçok kişinin Matrix filminden tanıdığı Keenu Reeves, şu sıralar üçüncüsü de gelen John Wick ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü aktörün imzasını bıraktığı alanlar arasında çizgi roman uyarlamaları da bulunuyor. Reeves, 2005 yılında Constantine filminde John Constantine’i canlandırmıştı.

Üstünden yaklaşık 15 yıl geçen filmin bir devamı gelmemiş olsa da Keanu Reeves, John Constantine’e tekrar can verme konusunda oldukça heyecanlı. Reeves, Constantine ile ilgili olarak “Her zaman John Constantine’i yeniden oynamak istedim. O dünyayı ve o karakteri seviyorum.” dedi.

100 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilen film, dünya genelinde 231 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Filmin yönetmeni Francis Lawrence, yaklaşık altı yıl sonra devam filmi hakkında konuşmuş ve yetişkinler için bir devam filmi yapmak istediğini söylemişti ancak bu konuyla ilgili bir daha hiçbir gelişme yaşanmadı.

Keanu Reeves, şu sıralar John Wick 3 ve Bill & Ted 3 gibi filmler için uğraşıyor ve takvimi oldukça sıkı. Dolayısıyla Constantine 2 filmi her ne kadar kulağa hoş gelse de gerçekleşmesi pek mümkün gözükmüyor. İlk filmin kadrosunda Reeves’in yanı sıra Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton, Pruitt Taylor Vince ve Djimon Honsou gibi isimler bulunuyordu. Olası bir devam filminde bu kadar güçlü oyuncuları tekrar bir araya getirmek oldukça zor.

Kaynak : https://www.cinemablend.com/news/2472027/keanu-reeves-is-down-to-play-john-constantine-again
74
4
4
4
1
Emoji İle Tepki Ver
74
4
4
4
1