Marvel, Gelecekte Tıpkı “Star Wars Celebration” Gibi Etkinliker Düzenleyebilir

3
1
0
0
0
Marvel Sinematik Evreni (MCU), bugüne kadar 30’dan fazla film, birkaç dizi ve izleyicilerle buluşması planlanan birçok yapımla dünyanın en büyük serilerinden biri. Edinilen bilgilere göre şirket, tıpkı “Star Wars Celebration”a benzer şekilde kendi etkinliğini düzenlemeyi planlıyor.

Son olarak Marvel’da 5. Faz’a geçiş yapılacak olan Secret Invasion için yeni bir fragman yayınlanmıştı. 26 Milyar Dolar’ı aşan geliriyle dünyanın en kazançlı serilerine sahip olan Marvel, halihazırda gelecek dönemler için de birçok başarılı yapımın üzerinde çalışmaya devam ediyor. 

Son edinilen bilgilere göre Marvel Comics’in genel yayın yönetmeni C.B. Cebulski, Marvel’ın tıpkı “Star Wars Celebration”a benzeyen, bir etkinlik yapabileceklerini söyledi.

Soru; etkinliğin yapılıp yapılmayacağı değil, ne zaman yapılacağı

Marvel Comics'in genel yayın yönetmeni C.B. Cebulski, 1 Nisan'da C2E2 2023'te yaptığı konuşmada şirketin bazı şeyleri test ettiğini ve kendi Marvel etkinliklerini yapmak istediklerini ifade etti.

Cebulski, "Bir Marvel etkinliği veya Marvel Kutlaması ya da buna benzer bir şey yapmayı çok isteriz. Bu konuda düşünmemiz gereken pek çok farklı yol var. Marvel Insider etkinlikleri gibi etkinliklere başladık ve bazı çevrimiçi X-Men ve Deadpool kutlamaları yaptık.

Test ediyoruz. Bir gün oraya ulaşacak mıyız? Evet, hiç şüphesiz. Umarım bir gün hepimizin son 60 yılı aşkın Marvel tarihinde sevdiğimiz her şeye adanmış bir Marvel kongresi veya kutlaması görürüz. Ama şu anda? Kesin bir şey söyleyemem." dedi.

Öte yandan, bu tarz bir etkinliğin sinyalini veren ilk kişi de Cebulski değil. Daha öncesinde Disney+’ta yayınlanan Ms. Marvel serisinin basın toplantısında Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige de “AvengersCon’u gerçeğe dönüştürmeyi” düşündüklerini ifade etmişti. 

Tabi ki henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yok. Ancak Cebulski’ye göre konuşulması gereken şey bir etkinliğin yapılıp yapılmayacağı değil, ne zaman yapılacağı. O yüzden kesin olarak bir etkinliğin yapılacağından söz edebiliriz. Fakat bunun ne zaman olacağı ise net değil. 

Kaynak : https://comicbook.com/movies/news/marvel-comic-con-event-avengers-ms-marvel/
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0