Chadwick Boseman'sız Black Panther 2'nin Çekimlerine Başlandı

57
4
1
0
0
2018'de vizyona giren ve büyük hasılatlar elde etmiş olan Black Panther'ın devam filminin çekimlerine başlandığı, Marvel Studios Başkanı Kevin Fiege tarafından doğrulandı. Bilgilere göre çekimlere, Atlanta'da bulunan Pinewood Studios'da başlandı

Black Panther’ın ilk filmi 2018 yılında karşımıza çıkmış ve tüm dünyada büyük ses getirmişti. Bu kadar sevilmesinin sebeplerinden biri, ana karakteri canlandıran Chadwick Boseman’ın ta kendisiydi. Maalesef geçtiğimiz yıl ağustos ayında kaybettiğimiz sevilen oyuncunun bir sonraki Black Panther filminde yer almayacağı daha önce paylaşılmıştı.

Şimdiyse Chadwick Boseman’ı içermeyecek olan ikinci Black Panther filminin çekimlerine başlandığı duyuruldu. Bilgileri aktaran Marvel Studios Başkanı Kevin Fiege’in film hakkında yorumları bulunuyor.

“Bunu, Chad’in bizimle gurur duymasını sağlayacak şekilde yapacağız”

Black Panther

Katıldığı bir etkinlikte konuşan Fiege, Chadwick olmadan bunun çok duygusal olduğunu fakat bu filmi, Chadwick’i gururlandıracak şekilde yapacaklarını söyledi. Bilgilere göre ilk filmin kilit rollerini taşıyan Danai Gurira ve Letitia Wright gibi oyuncular, ikinci filmde de aynı rollerini canlandıracaklar. Elbette Black Panther’in kendisi hariç.

Buna ek olarak Marvel, dijital ortamda oluşturulmuş bir Chadwick Boseman modeli kullanmayacağını ve Boseman’ın yerini doldurmaya çalışmayacağını belirtmişti. İlk film, verdiği mesajlarla, kostüm tasarımıyla ve daha birçok yönüyle izleyenler tarafından oldukça fazla sevilmişti. Doğal olarak devam filminde de bu başarıyı devam ettirmek isteyen ekip, bakalım hedeflerine Chadwick Boseman olmadan ulaşmayı başarabilecek mi. Filmin 8 Temmuz 2022 tarihinde sinemalarda yerini alması bekleniyor.

Black Panther serisi hakkında sizlerin düşünceleri neler? Sizce Chadwick Boseman olmadan çekilen Black Panther'in devam filmi, ilkiyle aynı başarıyı yakalayabilecek mi? Seri hakkındaki düşüncelerinizi ve devam filmi hakkındaki tahminlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.avclub.com/black-panther-2-has-officially-started-production-in-at-1847201157
57
4
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
57
4
1
0
0