• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

19
12
2
2
1
PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu
Sony’nin her ay ücretsiz oyun sunduğu abonelik sistemi Playstation Plus’un Ağustos ayı ücrestiz oyunları açıklandı.

Sony'nin Ağustos ayında PlayStation Plus için sunduğu ücretsiz oyunları belli oldu. Bilim kurgu, yarış ve keskin nişancı oyunlarını seviyorsanız seviyorsanız, liste tam size göre. İşte Ağustos ayının ücretsiz oyunları;

Wipeout: Omega Collection

“Wipeout Omega Collection, XDev, Clever Beans ve EPOS Game Studios tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan fütüristik bir yarış video oyunudur.”

Normal Fiyat: 159 TL

Sniper Elite 4

“Ağustos’taki PlayStation Plus serisindeki ikinci oyun, Rebellion Developments’ın Sniper Elite serisindeki en yeni oyun olan Sniper Elite 4. Oyun, oyuncuların üçüncü şahıs perspektifinde engin ortamları keşfettiği taktiksel bir atış oyunudur.”

Normal Fiyat: 299 TL

Sony, Sniper Elite 4’de online oynanış modunu da abonelerine ücretsiz veriyor. Bu sayede, arkadaşlarınızla takım kurabilir ya da 12 oyunculu multiplayer modlarda oynayabilirsiniz.

Hem Wipeout Omega Collection hem de Sniper Elite 4, 6 Ağustos'ta kullanıma sunulacak. Bu tarihe kadar Temmuz ayının ücretsiz oyunları olan Horizon Chase Turbo ve Detroit: Become Human’ı oynamaya devam edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/2019/07/31/playstation-plus-games-for-august-2019-announced
19
12
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
19
12
2
2
1