Uyurken Oynayacağımız Mobil Oyun 'Pokemon Sleep' Geliyor

27
4
4
3
3
Pokemon Go Plus + takip cihazı, hem oyun içinde kullanılacak hem de uykunuzu kontrol edecek. Uyuyarak ilerlediğimiz bir de Pokemon oyunu gelecek.

Pokemon Company ve Ninantic, Pokemon Go’nun dünya çapındaki başarısından memnun durumdalar. Yakın zamanda gerçekleştirilen bir basın konferansında iki firma, yeni mobil oyun Pokemon Sleep’i tanıttı. Oyunu, daha önce Pokemon Magikarp’ı yapan Select Button geliştirecek.

Ayrıca yeni bir donanım ile Pokemon Go Plus +, uykunuzu takip etmeye başlayacak. Bu donanım oyun içinde de kullanılabilecek.

Pokemon Sleep önümüzdeki yıldan önce çıkmayacak olsa da duyuruyu desteklemek amacıyla bugünden itibaren Pokemon Go’da uyuyan Snorlax figürü yer alacak. Yakalandığı zaman normal bir Snorlax ile aynı olan bu pokemonun saldırısı Yawn olacak.

Yeni cihaz, gece uyurken yastığınızın altında duracak ve uyku bilgilerinizi Bluetooth ile telefona aktaracak. Pokemon Sleep oyunundaki karakterler siz uyudukça açılacak.

Pokemon: Rumble Rush, Pokemon Go, Magikarp derken Pokemon Company’nin ve Nintendo’nun mobil platformları doldurmaya başladığı belli oluyor. Pokemon kart oyunu yaparlarsa tadından yenmeyecektir, ama şimdilik yürüyüp uyumakla idare edeceğiz.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/05/28/pokemon-sleep/
27
4
4
3
3
Emoji İle Tepki Ver
27
4
4
3
3