• Anasayfa
  • Oyun
  • PUBG'nin En Sevilen Etkinlik Modu "Metal Rain" Geri Dönüyor

PUBG'nin En Sevilen Etkinlik Modu "Metal Rain" Bu Hafta Sonu Geri Dönüyor

33
6
1
1
0
PUBG Corp. tarafından yapılan duyuruda, bu hafta sonu düzenlenecek etkinlik modunun "Metal Rain" olarak belirlendiği açıklandı. Bu tema, oyuncular arasında en çok sevilen temaların başında geliyor.

Sadece bu hafta sonu oynanabilecek Metal Rain'de, oyuncular harita geneline rastgele olarak yayılmış işaret fişeklerini buluyorlar. Bu işaret fişeklerini ateşlediğinizde uçaklardan özel paketler bırakılıyor.

Eğer işaret fişeğini beyaz çemberin içerisindeyken ateşlerseniz, gelen özel paketlerden güçlü silahlar ve çeşitli dürbünler veya silah eklentileri çıkıyor. Eğer beyaz çemberin dışındayken ateşlerseniz, oyundaki en sağlam zırha sahip olan bir UAZ modeli önünüze bırakılıyor.

Normal loot noktalarında çıkan işaret fişekleri ateşlendiği zaman, haritadaki herkes silahın ateşlendiğini duyabiliyor ve görebiliyor. Bu da, işaret fişeği bulamayan oyuncuların akın akın o noktaya gitmesine ve ilgi çekici çatışmaların yaşanmasına yol açıyor.

Sadece Erangel haritasında oynanabilecek olan Metal Rain, 8 kişilik takımlar halinde FPP ve TPP seçenekleriyle oynanacak.

Kaynak : https://www.polygon.com/2018/7/19/17591132/pubg-metal-rain-event-mode
33
6
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
33
6
1
1
0