Sudan Ucuz Fiyata 'Gürültü Engelleme' Sunan Redmi Buds 4 Lite Duyuruldu

18
2
1
1
1
Redmi Buds 4 Lite duyuruldu. Dikkat çekici özelliklere sahip olan kablosuz kulaklık, tabiri caizse sudan ucuz bir fiyata sahip. Kulaklığın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, geçtiğimiz günlerde büyük bir lansman gerçekleştirdi. Bu lansmanda şirketin akıllı balık akvaryumundan tutun da Redmi Note 12 Pro Speed Edition'a kadar pek çok ürünle tanıştık. Şirket, tüm bu ürünler arasında bir de kablosuz kulaklık tanıttı. Bu haberimizde, "Redmi Buds 4 Lite" isimli kulaklığın tüm özelliklerine yakından bakacağız.

Kulaklıkların tasarımına baktığımızda, Xiaomi'nin hafiften Apple etkisi görüyoruz. Öyle ki Redmi Buds 4 Lite'ın genel tasarımı, AirPods Pro'yu genel olarak andırıyor. 

Karşınızda Redmi Buds 4 Lite!

Redmi Buds 4 Lite

Redmi Buds 4 Lite, oldukça hafif bir kulaklık. Her biri 3,9 gram ağırlığa sahip. İç kısmında 12 mm'lik sürücüler barındıran kulaklıklar, bu donanımlarla birlikte güçlü bir yazılım desteği de sunuyor. Bluetooth 5.3 desteğine sahip olan Buds 4 Lite, sahip olduğu gürültü azaltma algoritması sayesinde arama sırasında çevre gürültüsünü ortadan kaldırıyor.

redmi kablosuz kulaklık

IP54 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklılık sunan Redmi Buds 4 Lite, kesintisiz olarak 5 saate kadar kullanılabiliyor. Kutuyla kullanımda ise toplam süre 20 saate çıkıyor. Dokunmatik kontrol imkanı tanıyan kulaklık, oyunlar için özel bir moda da sahip. 

İşte tüm bu özelliklere sahip olan kulaklığın bedeli, sadece 20 dolar olarak açıklandı. An itibarıyla Çin pazarında satışa sunulan Redmi Buds 4 Lite'ın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/381641/redmi-buds-4-lite-price-features.html
18
2
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
18
2
1
1
1