Önemli Bilgilere Erişebileceğiniz Resmi Gazete'nin Mobil Uygulaması Çıktı

24
3
1
0
0
Resmi Gazete'nin Android ve iOS platformlarında kullanılabilen mobil uygulaması, kullanıcıların hizmetine sunuldu. Uygulamayı kullanarak detaylı filtrelemer yapmak ve gazetenin sayılarını görüntülemek mümkün.

Türkiye Cumuriyeti Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde, Resmi Gazete'nin mobil uygulaması hizmete sunuldu. Böylelikle Cumhurbaşkanlığı İdare İşler Başkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Resmi Gazete'ye, mobil platformlar üzerinden erişilebilecek.

Uygulama, hem Android hem de iOS platformu için kullanılabiliyor.

Resmi Gazete ismiyle yayınlanan uygulama, geniş bir görüntüleme izni veriyor. Gazetenin 7 Şubat 1921 tarihindeki ilk sayısı da olmak üzere tüm sayılara erişilebiliyor. Ayrıca uygulamanın 'Ayarlar' bölümünü kullanarak detaylı aramalar yapılabiliyor.

Bu uygulamayı kullanarak kanunlara, Cumhurbaşkanlığı kararnamelerine, yönetmelikler ve AYM'nin aldığı kararlar gibi pek çok resmi işleme erişilebiliyor. Ayrıca belirli bir tarih seçilerek filtreleme yapılabiliyor.

Bu uygulama şimdi hem Google Play Store hem de App Store üzerinden indirilebiliyor. Ayrıca Resmi Gazete'nin resmi internet sayfasına da, uygulamaların indirme bağlantıları eklenmiş durumda. 

Eğer Resmi Gazete'nin yeni çıkan uygulaması indirmek isterseniz aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

24
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
24
3
1
0
0