Rick and Morty’nin Dördüncü Sezon Fragmanı Yayınlandı

58
4
3
2
1
Rick and Morty hayranlarının bekleyişi sona eriyor. Rick and Morty’nin dördüncü sezonundan görüntüler içeren bir fragman yayınlandı. Popüler dizi, yeni sezonuyla da takipçilerinin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Rick and Morty hayranları dizinin dördüncü sezonu için uzun bir süredir bekliyorlar. Geçtiğimiz aylarda dizinin yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland’ın dizi için uzun vadeli bir anlaşma yaptıklarını açıklamasından sonra Rick and Morty ile ilgili başka bir haber gelmemişti. Ancak şimdi Rick and Morty’nin dördüncü sezonundan görüntüler içeren bir fragmanımız var. 

rick and morty

Dizinin hayranları, Rick and Morty’nin sezonları arasındaki bu büyük boşluktan rahatsızlar. Ancak dizinin yaratıcıları, yeni anlaşmanın gelecekte bu araların daha kısa olmasını sağlayacağını açıkladılar.

Dizinin yaratıcılarından Dan Harmon, Entertainment Weekly’e verdiği röportajda, “Ne kadar hızlı yapabileceğimizi bilmiyorum. Ama bir daha asla bu kadar uzun sürmeyeceğini biliyorum. 4. sezona başlamadan önce konuşmamız gereken çok şey vardı. 5. sezona başlarken sadece 4. sezonu bitirip kendimizi belirli bir programa adamaya zorluyoruz” dedi. 

rick and morty 2

Dan Harmon, kimseyi umutlandırmak istemediklerini ama yeni anlaşmanın kendilerine daha hızlı ve güçlü ilerlemek için bir seçenek sunduğunu da sözlerine ekledi. Rick and Morty’nin dördüncü sezonunun galası 10 Kasım günü Adult Swim’de olacak. 

Kaynak : https://comicbook.com/tv-shows/2019/10/07/rick-and-morty-season-4-trailer-adult-swim/
58
4
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
58
4
3
2
1