• Anasayfa
  • Mobil
  • Robert Downey Jr., Huawei Tartışmasında Asistanını Suçladı

Robert Downey Jr., OnePlus - Huawei Tartışmasında Asistanını Suçladı

61
6
3
2
1
OnePlus 7 Pro’nun reklam yüzü olan Robert Downey Jr., ürünü tanıtırken Huawei P30 model akıllı telefonu kullanması tartışmasında asistanını suçladı. OnePlus ise bu olaya dair henüz bir açıklamada bulunmadı.

Mayıs ayında OnePlus’ın reklam yüzü olan Robert Downey Jr., geçtiğimiz hafta Weibo kullanıcılarının söylediğine göre OnePlus 7 Pro’yu tanıtırken Huawei P30 Pro kullandı. Her ne kadar gönderi sessiz bir şekilde kaldırılsa da bazı kullanıcılar ekran görüntüsü almayı başardı ve bu görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı.

Olay hakkında konuşan Robert Downey Jr., Weibo sayfasında yeni bir gönderi yayınladı ve şu ifadeleri kullandı: “Sanırım asistanıma yeni bir OnePlus 7 Pro almam gerek ki bir daha böyle hatalar yaşanmasın.”

robert downey jr. oneplus 7 pro

Downey’in asistanının gerçekten böyle bir şey yapıp yapmadığını bilmemiz imkânsızken Downey ve OnePlus’ın bu hatanın üstünü kapatmak istediği aşikâr. Tabii bu, bir reklam yüzünün ilk defa böyle bir hata yapışı değil.

Wonder Woman rolüyle tanınan Gal Gadot, Huawei’nin ABD reklam yüzü iken Twitter’da telefon hakkında konuştuğu sırada elinde bir iPhone vardı. Gadot da Downey’e benzer bir şekilde hatayı ekibinin üstüne yıkmıştı.

Kaynak : https://www.androidcentral.com/robert-downey-jr-puts-blame-over-huawei-controversy-his-assistant
61
6
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
61
6
3
2
1