• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note10+'ın Yeni Basın Görseli Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10+'ın Yeni Bir Basın Görseli Daha Ortaya Çıktı

22
6
3
0
0
Dur durak bilmeden çeşitli bilgileri açığa çıkan Galaxy Note10 serisinin bu sefer de yeni bir basın görseli ortaya çıktı. Görsel, bugüne kadar elde ettiğimiz bilgileri doğruluyor.

Samsung'un 7 Ağustos'ta tanıtacağı Galaxy Note10+ hakkında yeni bilgiler gelmeye sürekli devam ediyor. Dakikalar önce sızıntılarıyla meşhur Evan Blass tarafından paylaşılan yeni görsel, Galaxy Note10+'ın tasarımını bir kez daha doğrulamış oldu.

Daha önce ortaya çıkan fotoğraflarda orta kısma yerleştirilmiş bir kamera deliğine sahip olacağı görülen Note10+'ın tasarımı aynen beklendiği şekilde basın görseline aktarılmış durumda. Köşeli hatlara sahip olan telefon, Note serisinin tasarım geleneğini genel olarak devam ettiriyor gibi görünüyor.

samsung galaxy note10+

Daha önce paylaşılan bilgilere göre Note10 ve Note10+ olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkacak olan yeni amiral gemileri, Samsung'da bir gelenek hâline gelen Bixby butonu ve kulaklık girişinin bulunmamasıyla dikkat çekiyor. 

Bugün itibariyle ortaya çıkan bir diğer habere göre Galaxy Note10'un fiyatlandırması 999 dolardan başlayacak. Yani Note10+ modelinin biraz daha pahalı olacağını söyleyebiliriz. Bu durumda ülkemizde 10.000 TL'ye yakın bir fiyatla satışa sunulması beklenen Note10+'ın 23 Ağustos itibariyle Güney Kore'de satışa çıkacağı da gelen haberler arasında.

Galaxy Note10 serisinin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz açıklanmamış olsa da Samsung, yeni cihazlarını Türkiye'de oldukça hızlı bir şekilde satışa sunuyor. Bu yüzden önümüzdeki ayın sonlarına doğru her şeyin açıklığa kavuşacağını söyleyebiliriz.

Kaynak : https://twitter.com/evleaks/status/1149748602350309376
22
6
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
22
6
3
0
0