• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note10'un Bütçe Dostu Modeli Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10'un Bütçe Dostu Modeli Ortaya Çıktı

36
12
11
5
5
Samsung'un ağustos ayı içerisinde piyasaya sürdüğü akıllı telefonu Galaxy Note10'un uygun bütçeli bir modelinin tanıtılıp tanıtılmayacağı iddiaları bir süredir devam ediyordu. Güvenilir bir kaynak, Samsung'un bu modele Galaxy Note10 Lite ismini vereceğini belirtti.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz ağustos ayında Galaxy Note10 serisi telefonlarını piyasaya sürmüştü. Galaxy Note10, Galaxy Note10 Plus ve Galaxy Note10 Plus 5G olmak üzere üç modelini tanıtan Samsung'un başka bir model tanıtmayacağı öngörülmüştü ancak yeni çıkan bir bilgiye göre bu iddia çürütüldü.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan SM-N770F model numarasının hangi model olacağı sonunda ortaya çıktı. SamMobile isimli internet sitesinin belirttiğine göre bu model numarasının ismi "Samsung Galaxy Note10 Lite" olacak. İsminden de tahmin edilebileceği üzere bu model, Samsung Galaxy Note10'un biraz daha az performanslı bütçe dostu bir versiyonu olacak.

Cihazın teknik detayları henüz belli değil:

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note10 Lite'ın isminden dolayı diğer Galaxy Note10 modellerinden daha düşük performanslı olacağı öngörülse de henüz teknik detayları şirket tarafından açıklanmadı. Şimdilik söyleyebileceğimiz tek şey, bunun bir Note cihazı olmasından ötürü S Pen'in bu cihazda da var olacağı.

Samsung Galaxy Note10 Lite, özellikle Avrupa'daki pazarlarda iki renk seçeneği ile satışa sunulacak. Siyah ve kırmızı olmak üzere iki renk seçeneği sunulacak olan telefonla ilgili resmi olarak herhangi bir açıklama henüz bulunmadığı için bizlere yalnızca beklemek düşüyor. Siz de son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bizleri takipte kalın.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10_lite_is_real_and_its_coming-news-39593.php
36
12
11
5
5
Emoji İle Tepki Ver
36
12
11
5
5